logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

SAPNOVAIZDŽIAI | Festivalis PERMAINŲ MUZIKA

T 2023-09-27 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda


SAPNOVAIZDŽIAI
 

SONO Ensemble (Jungtinė Karalystė, Lietuva):
William Chadwick (smuikas), Oliver Baily (smuikas), Rosamund Hawkins (altas), Gunda Baranauskaitė (violončelė), Ugnius Pauliukonis (fortepijonas), Eldad Diamant (scenografija)

Programa: Caroline Shaw, Emma O’Halloran, Missy Mazzoli, Pēteris Vasks, Loreta Narvilaitė
 
 
Festivalyje „Permainų muzika“ – vaizdingas performansas, sujungiantis šiuolaikinę akademinę muziką, poeziją ir šviesų projekcijas. Jį atliks kūrybiniams eksperimentams atviras, Lietuvos ir Jungtinės Karalystės menininkus subūręs SONO Ensemble. Tarp skambėsiančių kūrinių – amerikiečių, airių, lietuvių, latvių kūryba, o programą paįvairins lenkų poezija. Koncertas „Sapnovaizdžiai“ Klaipėdos koncertų salėje įvyks rugsėjo 27 dieną, trečiadienį, 18.30 valandą. 
 
SONO Ensemble susikūrė 2020 metais, kai pandemijos iššaukta izoliacija namuose atlikėjus paskatino ieškoti būdų toliau skleisti mylimą muziką. Mančesteryje tuo metu gyvenę pianistas Ugnius Pauliukonis ir violončelininkė Gunda Baranauskaitė su kolegomis pradėjo rengti koncertų transliacijas iš kamerinės „Anthony Burgess Foundation“ salės. Kartu su lietuviais ansamblyje dar muzikuoja William Chadwick (smuikas), Oliver Baily (smuikas) ir Rosamund Hawkins (altas). 
 
Įdomu, kad pradžioje ansamblis apsiribojo standartiniu klasikinės muzikos repertuaru, tačiau tai netrukus pasikeitė. SONO Ensemble galiausiai išsivystė į šiuolaikinės muzikos ansamblį, kuris aktyviai bendradarbiauja su kompozitoriais bei scenografais iš Amerikos, Anglijos, Škotijos, Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Baltarusijos, Vokietijos ir Izraelio. 
 
Viena iš SONO Ensemble įkūrėjų Gunda Baranauskaitė yra kilusi iš Klaipėdos, o šiuo metu gyvena Škotijoje ir dirba Karališkajame Škotijos simfoniniame orkestre, viename prestižiškiausių Jungtinės Karalystės orkestrų. Šis orkestras nuolat keliauja po Europą, Ameriką, Aziją ir groja su pasaulinio lygio solistais, dirba su didžiausiomis Holivudo filmų kompanijomis (20th CenturyFox, WarnerBros ir kitomis). 
 
Valandos trukmės performansas „Sapnovaizdžiai“ buvo sukurtas bendradarbiaujant su scenografu Eldadu Diemantu. Programoje išgirsite ne tik kūrinius tradicinėms sudėtims (styginių kvartetui ar fortepijoniniam kvintetui), bet taip pat alto ir violončelės, smuiko ir fortepijono duetams parašytus kūrinius, kuriuose naudojami elektroninės muzikos elementai ir išplėstinės muzikos atlikimo technikos.  
 
Šiai programai ansamblis pasirinko įvairioms šalims atstovaujančių kompozitorių kūrinius – nuo JAV iki Lietuvos. Tai amerikietės Caroline Shaw (skambės jos kūrinys „Limestone & Felt“ / „Kalkakmenis ir veltinis“) ir Missy Mazzoli („Thousand Tongues“ / „Tūkstantis kalbų“). Išgirsime airės Emmos O’Halloran opusą „Dying is a Wild Night“ / „Mirštanti laukinė naktis“  ir vieno žymiausių latvių kūrėjų Pēterio Vasko Fortepijoninį kvintetą. Koncertą pradės lietuvės Loretos Narvilaitės kompozicija „Garsas prabyla į tylą“, tinkamai įvesianti į „Sapnovaizdžių“ nuotaiką.  Programą paįvairins tekstai iš lenkų poetės Vislavos Šimborskos poemos „Sapnai“, atspindintys vienišo šiuolaikinio žmogaus gyvenimą mieste, nutolimą nuo gamtos. 
 
„Projektas įkvėptas Mančesterio (miesto,kuriame gyvenome) ir mūsų santykio su juo: kaip supanti aplinka daro mums įtaką suvokiant muziką, estetiką, grožį, kultūrą ir save visko kontekste“, – sako atlikėjai.  
Kviečiame į vaizdingą performansą, kuris panardins į sapno būseną, tačiau gražios muzikos dėka nesinorės iš jos pabusti. 
 
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SAPNOVAIZDŽIAI | Festivalis PERMAINŲ MUZIKA T 2023-09-27 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 1.20 - 19.20
Renginys SAPNOVAIZDŽIAI | Festivalis PERMAINŲ MUZIKA
Data / Laikas T 2023-09-27 18:30
Renginio vieta Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Kaina 1.20 - 19.20
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos:- 100 % Klaipėdos meno mokyklų (S.Šimkaus konservatorijos, E. Balsio gimnazijos,J. Karoso muzikos, J. Kačinsko muzikos, A. Brako dailės, LMTA Klaipėdos fakulteto) moksleiviams ir studentams (nuolaida netaikoma Bilietai.lt aptarnavimo mokesčiui).
- 100 % neįgaliesiems; neįgaliajam priskirtam asmeniui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą.
- 50 % studentams, moksleiviams, senjorams (kontrolės metu būtina pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 25 % su klaipėdiečio kortele (į nuolaidos laukelį suveskite kortelės numerį; nuolaida taikoma 1 bilietui; kontrolės metu būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą). 
- 10 % perkant 20 ir daugiau.
 
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Klaipėdos koncertų salė
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Šaulių g. 36 Klaipėda
info@koncertusale.lt / (846) 410559
Įmonės kodas: 300101372
Renginys SAPNOVAIZDŽIAI | Festivalis PERMAINŲ MUZIKA
Data / Laikas T 2023-09-27 18:30
Renginio vieta Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Kaina 1.20 - 19.20
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ŠVIESOS ANGELAS | Festivalis PERMAINŲ MUZIKA PopuliarusPopuliarusŠVIESOS ANGELAS | Festivalis PERMAINŲ MUZIKA Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Pirkti bilietą BŪSENOS | Festivalis PERMAINŲ MUZIKA PopuliarusPopuliarusBŪSENOS | Festivalis PERMAINŲ MUZIKA Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Pirkti bilietą ŽVAIGŽDŽIŲ LIETUS II: LIETUVOS MUZIKA | Festivalis PERMAINŲ MUZIKA PopuliarusPopuliarusŽVAIGŽDŽIŲ LIETUS II: LIETUVOS MUZIKA | Festivalis PERMAINŲ MUZIKA Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti