Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SATYRINĖS ILIUZIJOS

S 2018-06-17 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Birželio 17 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE


SATYRINĖS ILIUZIJOS

MILDA BARONAITĖ, sopranas
IGNAS MELNIKAS, baritonas
VAIDA BALČIŪNIENĖ, fortepijonas

Programa
Vytautas Barkauskas „Trys satyriniai paveikslėliai“
Feliksas Bajoras „Sakmių siuita“
Gian Carlo Menotti „The Telephone“
(vieno veiksmo komiška opera)
 
Šią įdomią, intriguojančią ir šelmiškai ironišką programą klausytojams dovanoja ryškūs atlikėjai – dainininkai Milda Baronaitė ir Ignas Melnikas bei pianistė Vaida Balčiūnienė.

Milda Baronaitė studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. A. Krikščiūnaitės kl.). Solistė, 2011 metais už aktyvią muzikinę veiklą apdovanota Šiaulių m. savivaldybės Jaunųjų meno ir kultūros kūrėjų premija, koncertuoja su žymiais Lietuvos dirigentais, orkestrais, atlikėjais bei kompozitoriais. Ji dažnai pasirodo įvairiuose projektuose ir festivaliuose: miuzikle  „Geležinės princesės diena“ atliko pagrindinį – Geležinės princesės vaidmenį (2010), debiutavo operoje „Šventavartė“ (2012), atliko Odetos vaidmenį miuzikle „Dėžė“ (2015), atliko soprano partijas M. Duruflé „Requiem“ (2016) ir V. Augustino kompozicijoje „Malda už Tėvynę“ (2017), dalyvavo koncertų cikle „The music of the European nations“ Sofijos Nacionalinėje filharmonijoje (2017, Bulgarija), dainavo spektaklyje „Apreiškimas Marijai“ Lietuvos nacionaliniame dramos teatre (2017).

Ignas Melnikas studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, daug kartų stažavo Milane pas garsų dainavimo pedagogą Anatolijų Goussevą. Atlikėjas daug koncertuoja Italijoje bei Lietuvoje, dažnai bendradarbiauja su Čiurlionio kvartetu. Keletas paskutiniųjų projektų: koncertas Milano Sant’Andrea teatre; kartu su jaunaisiais LMTA režisieriais – Giedriaus Varno studentais, parengtas Demono vaidmuo (A. Rubinšteino opera „Demonas“); Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Operos studijoje paruoštas Grafo di Luna vaidmuo (G. Verdi opera „Trubadūras“).

Vaida Balčiūnienė studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. Z. Ibelhaupto kl.). Šiuo metu dirba koncertmeistere LMTA Dainavimo bei Vaidybos ir režisūros katedrose. Pianistė, pasižyminti subtiliu muzikos suvokimu atliekant skirtingų žanrų kūrinius, bendradarbiauja ne tik su žinomais klasikinės muzikos atlikėjais, bet ir su tokiomis populiariosios muzikos žvaigždėmis kaip K. Krysko, V. Genytė, D. Norvilas (Deivis), J. Lapatinskas, V. Kovaliovas ir kt. Ji ruošia kamerinės muzikos programas (muzikos poezijos vakarai, sakralinės muzikos koncertai), dalyvauja operų pastatymų projektuose, pasirodo įvairiuose festivaliuose („OpenSea“ ir kt.), dalyvauja miuziklo „Paryžiaus katedra“ projekte bei kituose teatralizuotuose muzikiniuose pasirodymuose kartu su aktoriais ir dainininkais.
________________________________________
Organizatorius – VšĮ „Ambra Vox“
Informacija: +370 612 31170
www.ambravox.lt
ambra@ambravox.lt

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
SATYRINĖS ILIUZIJOS S 2018-06-17 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15% su Omni ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta