logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Saulius Prūsaitis ir Iglė

S 2023-08-13 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga
Vasara be Sauliaus = vasara be saulės!
 
Saulius Prūsaitis ir Iglė  rugpjūčio 13 d. Palangos koncertų salėje rengia didįjį vasaros šou!
 
„Tarp Palangos ir manęs galite dėti lygybės ženklą“ – sako Saulius Prūsaitis. Po įspūdingai čia sutiktų Naujųjų, tapo aišku, kad Prūsaitis ir Palanga – tarsi braškės su grietinėle: gerai ir po vieną, bet tobula, kai kartu.
 
Būtent kurorte į S. Prūsaičio koncertus renkasi pati smagiausia, atsipalaidavusi ir šėlti pagal garsiausias dainas pasirengusi publika.
 
Pernai prie Sauliaus Prūsaičio komandos prisijungusi Iglė spėjo pastebėti, kad Palanga išties ypatinga jų koncertų grafiko stotelė.
 
„Jau išvažiuojant iš Vilniaus tvyro džiugesys ir pakilus vakaro pasirodymo laukimas. Žinome, kad susirinks daug gražių ir smagių žmonių, kad bus linksma ir jiems, ir mums. O po pasirodymo visi būtinai liekame Palangoje, kad galėtume prabudę įkvėpti pušų aromato ir neskubėdami pasimėgauti vasarišku kurorto žavesiu“, – sako Iglė.
 
Palanga Sauliaus Prūsaičio sėkmės istorijoje nuo pat pradžių vaidino nemenką vaidmenį. „Mes pagavome vienas kito nuotaiką dar tada, kai filmavau čia pirmą savo klipą. Tada gimė daina „Vasara 3016“ ir meilė Palangai“, – sako S. Prūsaitis kiekvienais metais kurorte surengiantis išskirtinius šou.
 
Saulius Prūsaitis išties labai tinka vasariškai Palangai. Linksmas, margaspalvis, geros nuotaikos kupinas ir atsipalaidavęs, jis puikiai įsilieja į didžiausio Lietuvos kurorto šurmulį.
 
Po karštos saulės pliaže, pats geriausias dienos finalas – energingas koncertas, kuriame galima šokti su minia bendraminčių ir garsiausiais hitais.
 
Jų, tinkančių vasaros atostogoms, Saulius turi ne vieną: „Merginos šoks“, „Be debesų“, „Atleisk tavęs nepažinau“ ir kitos dainos tarsi sukurtos kurortiniam gyvenimui.
 
O kur dar superhitai, be kurių publika jo nuo scenos nepaleidžia: „Prie ežerėlio“, „39“, „Norim šokti“, „Pamela“, „Vasara 3016“, „Tu nemoki“...  Kaip smagu, kad pastarąją koncerte Saulius atliks drauge su Igle! Sulauksime ir kitų jų bendrų hitų: „Tyliai išeinu pas kitą“ ir „Tas jausmas“.
 
„Jei mėgstate pašokti ir dar norite kartu garsiai padainuoti bei gerai praleisti laiką, patys žinot, kad tai yra ta vieta“, – apie didįjį vasaros koncertą sako S. Prūsaitis.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Saulius Prūsaitis ir Iglė S 2023-08-13 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 31.10 - 41.10
Renginys Saulius Prūsaitis ir Iglė
Data / Laikas S 2023-08-13 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 31.10 - 41.10
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 1:20
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų imtinai, neužimant papildomos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
Promostar, UAB
Manufaktūrų g. 20, P9 ofisas Vilnius
info@promostar.lt / +370 (618) 55 689 (d.d. 9:00 - 17:00)
Įmonės kodas: 300633425
PVM kodas LT100002847516
Renginys Saulius Prūsaitis ir Iglė
Data / Laikas S 2023-08-13 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 31.10 - 41.10
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti