logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Birštonas

Š 2022-12-17 19:00
Birštono kultūros centras, Birštonas
26.20 - 36.20
Saulius Prūsaitis ir Iglė
 
„Pagaliau atėjo metas ir esame pilnai pasirengę didžiausiam koncertiniam turui savo grupės istorijoje“, – sako Saulius Prūsaitis.
 
Gruodį jis pradeda dešimties koncertų kelionę po Lietuvą. Joje neaplenks nei mažesnių miestų salių, nei didžiųjų šalies arenų. Drauge su Sauliumi į turą pirmą kartą leidžiasi ir Iglė, su kuria jis ką tik pristatė jau trečią bendrą dainą „Tas jausmas“.
 
Saulius Prūsaitis  jau dabar dėlioja būsimojo turo koncertinę programą ir kuria scenografiją.  Jis pasirūpins, kad išvystumėte aukščiausios kokybės, itin skoningą, originalų šou.
 
Jo programoje vien hitai ir superhitai. Šalia jau legendinių „Norim šokti“, „39“, „Vasara 3016“, „Tu nemoki“ sėkmingai rikiuojasi ir  „Pamela“, „Prie ežerėlio“ ir naujausias duetas su Igle „Tas jausmas“.
 
„Tai mano pirmasis turas, todėl jaudulio šiek tiek yra. Norisi apdovanoti klausytoją šiluma ir gerai praleistu laiku. Šventinis laikotarpis bus stebuklingas visiems“, – sako Iglė.
 
„Mes su Igle jau seniai išaugome mokinės ir mokytojo santykius. Ji daugiau nei verta leistis su mumis į koncertinę kelionę“, – teigia dainas „Tu nemoki“, „Tyliai išeinu pas kitą“ ir „Tas jausmas“ drauge su Igle atliekantis Saulius.
 
Jis –  ne tik visų savo dainų kūrėjas, prodiuseris ir atlikėjas. Jis pasirenka, kas su juo pasirodys scenoje, jis lemia viso koncerto eigą ir atmosferą. Iki smulkmenų sudėlioja ir savo ir muzikantų įvaizdį. Ir svarbiausia –  itin nuoširdžiai publikai perduoda šviesią energiją, nesumeluotus jausmus ir nepakartojamą požiūrį į pasaulį.
 
„Nusiperki bilietą už trisdešimt eurų, o mes atgal endorfinų duodame už tris šimtus“, – juokiasi jis.
 
Ir tiesa –  jo koncertuose negali išlikti abejingu. Net jei diena bloga, net jei nuotaikos nėra, net jei pavargai nuo darbų, buities ir pasaulio problemų, bent jau dvi valandas Sauliaus Prūsaičio koncerte apie tai tikrai negalvosi.  
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Birštonas Š 2022-12-17 19:00 Birštono kultūros centras, Birštonas 26.20 - 36.20
Renginys SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Birštonas
Data / Laikas Š 2022-12-17 19:00
Renginio vieta Birštono kultūros centras, Birštonas
Kaina 26.20 - 36.20
Svarbi informacija

 Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios
Trukmė:  1 val. 40 min.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
Muzikos dienos, VšĮ
Stirnų g. 28 Vilnius
info@promostar.lt / +37065564216 (d.d. 9:00 - 17:00)
Įmonės kodas: 302474701
Renginys SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Birštonas
Data / Laikas Š 2022-12-17 19:00
Renginio vieta Birštono kultūros centras, Birštonas
Kaina 26.20 - 36.20
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Mažeikiai PopuliarusPopuliarusSAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Mažeikiai Mažeikių kultūros centras, Mažeikiai 26.20 - 36.20
Pirkti bilietą SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Panevėžys PopuliarusPopuliarusSAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Panevėžys Panevėžio bendruomenių rūmai, Panevėžys 26.20 - 36.20
Pirkti bilietą SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Klaipėda PopuliarusPopuliarusSAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Klaipėda Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 29.00 - 49.00
Pirkti bilietą SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Kaunas PopuliarusPopuliarusSAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Kaunas Kauno Žalgirio arena, Kaunas 29.00 - 49.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti