logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

SEL | Klaipėda

Š 2023-12-02 20:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda

„SEL“ po 3 metų pertraukos grįžta į Klaipėdą: tai bus proga įgyvendinti tai, ko nespėjome parodyti Kaune

Įspūdingai ir ne su vienu rekordu uždariusi vasarą Kauno Dariaus ir Girėno stadione, grupė „SEL“ skelbia apie dar vieną rengiamą šou Lietuvoje. Šįkart Egidijus Dragūnas po 3 metų pertraukos grįžta į Klaipėdą – gruodžio 2 dieną pasirodys „Švyturio arenoje“.

„Sulaukiu daugybės žinučių su klausimais, kada surengsime dar vieną šou Lietuvoje tiems, kurie negalėjo sudalyvauti pasirodyme Kaune. Tad tai bus mūsų duoklė tiems, kurie dėl kažkokių priežasčių negalėjo atvykti, tačiau yra pasiilgę mūsų koncertų“, - sako E. Dragūnas.

Selo teigimu, tai, jog koncertas vyks ne po atviru dangumi, jau iškart pasako, jog jis bus kiek kitoks nei Kauno stadione.

„Pastaruoju metu intensyviai dirbome ne tik organizuodami šou Kaune, bet ir įrašinėdami naują albumą, tad kai kurie pasirodymo sumanymai liko neįgyvendinti. Dabar tam bus puiki proga. Turime kelis mėnesius, tikiu, kad jų pakaks visoms idėjoms virsti realybe“, - sako „SEL“ lyderis.

Klaipėdoje su juo pasirodys jau kojas apšilusi nauja komanda, kuri įrodė savo profesionalumą rengiant didžiausią lietuviškos grupės šou mūsų šalies istorijoje.  Gerbėjų lauks populiarumo viršūnes užkariavę hitai ir nauji grupės kūriniai.

Klaipėdos “Švyturio arenoje”  grupės „SEL“ koncertą galės stebėti ribotas skaičius gerbėjų, tad norintiems išvysti šį įspūdingą pasirodymą reikėtų suskubti įsigyti bilietus.

Daugiau informacijos apie koncerto detales bus pranešta jau visai netrukus.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SEL | Klaipėda Š 2023-12-02 20:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 45.50 - 89.50
Renginys SEL | Klaipėda
Data / Laikas Š 2023-12-02 20:00
Renginio vieta Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Kaina 45.50 - 89.50
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau!


Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Klaipėdos Švyturio arena
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Idėjų logistika, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
selmuscicgroup@gmail.com; +37068977775
Įmonės kodas: 303180930
Renginys SEL | Klaipėda
Data / Laikas Š 2023-12-02 20:00
Renginio vieta Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Kaina 45.50 - 89.50
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ŠEŠĖLIŲ TEATRAS TEULIS Legendinis šou ''Tavo šešėlis' | Klaipėda ŠEŠĖLIŲ TEATRAS TEULIS Legendinis šou ''Tavo šešėlis' | Klaipėda Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Pirkti bilietą (Klaipėda) PUPO | SECRET SERVICE | SAVAGE | JOY PopuliarusPopuliarus(Klaipėda) PUPO | SECRET SERVICE | SAVAGE | JOY Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Pirkti bilietą (Klaipėda) LEGENDINIS SPEKTAKLIS MEISTRAS IR MARGARITA (Klaipėda) LEGENDINIS SPEKTAKLIS MEISTRAS IR MARGARITA Klaipėdos Švyturio arenos Klubas, Klaipėda
Pirkti bilietą Grupės НЭНСИ jubiliejus | Klaipėda Grupės НЭНСИ jubiliejus | Klaipėda Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti