Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Sergej Slavianskij / Сергей Славянский | VILNIUS

T 2019-10-23 19:00
VILNIAUS LENKŲ KULTŪROS NAMAI, Vilnius
12.00 - 15.00

Sergej Slavianskij

Baltarusijos romantikas, moterų širdžių užkariautojas Sergėjus Slavyianskij savo didelio, jubiliejinio turo metu pasirodys ir Jūsų mieste. Milijonų žmonių pamėgta daina „Žena“ tapo tikra Sergėjaus Slavyianskij vizitine kortele, o jis pats – tautos numylėtiniu. Jo aiškios ir melodingos, kupinos meilės ir džiaugsmo dainos nesunkiai randa atsaką kiekvienoje širdyje. Tai ir yra poeto bei kompozitoriaus Sergėjaus Slavyanskij sielos atspindys. Būdamas ryškia asmenybe Sergėjus dažnai dirba pagal savo paties susikurtas šou biznio taisykles, o tai jam suteikia dar didesnio išskirtinumo.

Nepakartojama koncerto atmosfera Jūsų sielai taps tikra švente. Skambės ir naujos, ir jau pamėgtos dainos: „Žena“, „Alionuška“, „Migren“, „Zagruzi moju lubov“, „Ona zvezda“ ir kt.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Sergej Slavianskij / Сергей Славянский | VILNIUS T 2019-10-23 19:00 VILNIAUS LENKŲ KULTŪROS NAMAI, Vilnius 12.00 - 15.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Renginio kalba: rusų k.
Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
VILNIAUS LENKŲ KULTŪROS NAMAI
Naugarduko g. 76, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
Oleg Mozarskij
Maišiagalos 37 Sudervė
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Sergej Slavianskij / Сергей Славянский | KLAIPĖDA Sergej Slavianskij / Сергей Славянский | KLAIPĖDA Klaipėdos Kultūros fabrikas, Klaipėda 12.00 - 15.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!