Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SERGEJAUS PENKINO 3D šou ''Muzikinė terapija''

A 2017-12-19 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
27.00 - 38.00
Sergejaus Penkino 3D šou „Muzikinė terapija“

Sergejus Penkinas – rusų dainininkas, aktorius ir poetas, kurio gundančiai viliojantis, net 4 oktavų diapazono balsas įtrauktas į Gineso rekordų knygą.  Jis girdimas nuo 1991 metų, kuomet S. Penkinas išleido pirmąjį solinį albumą „Holiday“. Tuo metu Sergejus buvo kviečiamas koncertuoti  Londone, Paryžiuje, Niujorke, o Vakarų koncertų organizatoriai pabrėžė jaunojo atlikėjo neįprastą stilių ir ypatingą balsą, nuoširdų tautinių dainų atlikimą pagal šiuolaikines aranžuotes.

Dar 1988 m. vienų gastrolių metu jis susipažino su tuo metu šalį drebinusiu įžymiuoju Viktoru Cojumi, kuris S. Penkiną netikėtai pakvietė dainuoti kartu.

„Man tada taip baisu buvo, krėtė drebulys. Buvau tik pradedantysis, nežinojau, ko tikėtis koncerte. Viena – kai koncertuoji savo publikai, kita –  rokeriams. Sakau jam – nedainuosiu, o Viktoras atsakė: „viskas bus gerai“, – prisimena pirmąjį susitikimą su rusų roko legenda, S. Penkinas.

Vėliau, kai į Maskvą atvyko ir skandalais išgarsėjęs Boy George, kartu koncertuoti pakvietė tik S. Penkiną. Ir nieko keisto – juk šis duetas geriausiai išmanė provokuojantį scenos žanrą.

S. Penkiną galima laikyti vienu iš rusiškojo šou verslo pradininkų. Jis visą laiką buvo avangardinės estrados epicentre. Jo scenos kostiumai iki šiol pribloškia publiką. S. Penkinas prisipažįsta, kad yra sukaupęs net 2500 kostiumų kolekciją ir kiekvieną iš jų jis sugalvojo pats. Sergejaus planuose – kažkada pristatyti šią kolekciją visuomenei. 

Jau gruodžio 19 d. Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje rusiškos scenos „Misteris Ekstravagancija“, Sergejus Penkinas, surengs naują, fantastišką 3D šou „Muzikinė terapija“!

Sergejaus Penkino koncertai – visada šviesūs ir įspūdingi, sukurti su ypatingu skoniu ir elegancija. Naujoji programa unikali net šių dekoracijų fone: kiekvienai dainai skirtas tam tikra video instaliacija ir šviesų efektai, kurie sukuria svaiginančius 3D efektus. Žiūrovai taps fantastiškos istorijos liudytojais. Pirmoji dalis nukels į Edeno sodą, antroji – į senąjį Londoną, o tada – senovės graikų amfiteatras. Viename iš pasirodymų S. Penkinas dainuos paniręs net į didžiulį akvariumą! Kiekvienas jo pasirodymas „Muzikos terapijos“ šou – tai mažytis spektaklis. Koncerto metu skambės tokie hitai kaip „Jausmai“ („Feelings“), „Rudeninis lietus“ („Дождь осенний“), „Kitą pavasarį“ („В другую весну“), „Operos fantomas“ („Призрак оперы“) bei kitos gerai žinomos ir naujos dainos.

Išskirtinai nuoširdus ir pagarbus bendravimas su publika, vakarų estrados šlageriai, pasaulinės klasikos šedevrai – visa tai susitikime su Sergejumi Penkinu jau gruodžio 19 d. Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje.

„Rudeninis lietus“ („Дождь осенний“): https://youtu.be/IIvIcverybI
„Jausmai „ („Feelings“): https://youtu.be/zX_0d9DqjQY
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SERGEJAUS PENKINO 3D šou ''Muzikinė terapija'' A 2017-12-19 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 27.00 - 38.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Bravo events, UAB
Upės g. 6 Vilnius
Įmonės kodas 302711794
PVM kodas LT100006600811