Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SHINKARENKO JAZZ 4N (Lietuva) IR JACOB KARLZON TRIO (Švedija)

Š 2018-04-28 19:00
VDU Didžioji salė, Kaunas
29.00 - 35.00
Jacobas Karlzonas - daugiau nei dešimt solinių albumų įrašęs, kelių dešimčių kitų artistų plokštelių įrašuose dalyvavęs, ryškiai Skandinavijos (ir ne tik) džiazo scenoje pianistas, kompozitorius ir improvizuotojas. 2010-aisiais Švedijos radijo jis buvo paskelbtas šios šalies metų džiazo muzikantu, bet tai – tik vienas iš daugelio apdovanojimų ir pripažinimo ženklų, kuriuos yra gavęs šis menininkas. Jis, beje, taip pat žinomas ir kaip ilgametis „Kaunas Jazz“ viešėjusios dainininkės Viktorios Tolstoy muzikinis partneris. Jacobo kūryboje drąsiai flirtuoja džiazas, elektronika, rokas, o 2016-aisiais pasirodžiusį albumą „Now“ pats jo autorius vadina melancholiška šokių muzika. Tačiau viskas – kur kas sudėtingiau. Nuo pat savo debiuto, įvykusio prieš daugiau nei du dešimtmečius, Jacobas Karlzonas kuria muziką, balansuojančią tarp ramybės ir chaoso, kompiuterių ir akustinių garsų. Muziką, kurioje yra užuominų ir į kompozitoriaus Maurice'o Ravelio, ir į roko grupės U2 kūrybą. Su Nilsu Landgrenu, Billy Cobhamu, Kenny Wheeleriu ir daugybe kitų džiazo garsenybių grojęs muzikantas vis dėlto geriausiai atsiskleidžia savo kūryboje – demonstruodamas įspūdingą muzikalumą, grojimo techniką ir filosofinę potekstę. Tai muzika besikeičiantiems laikams, muzika, kuri yra apie dabartį – tiems, kurie susižavėję grožisi gamta, bet ir dievina šiuolaikines technologijas. Svečią iš Švedijos pasitiks žinomi lietuviai – pirmojoje koncerto dalyje pasirodys bosistas Leonidas Šinkarenko su grupe „Jazz 4 N”.

Jacob Karlzon video:
„Higher“ https://youtu.be/hR49ltK2R0U
„Shine“ https://youtu.be/BIPN64kLPZg
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SHINKARENKO JAZZ 4N (Lietuva) IR JACOB KARLZON TRIO (Švedija) Š 2018-04-28 19:00 VDU Didžioji salė, Kaunas 29.00 - 35.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
S. Daukanto g. 28, Kaunas Kaunas Lietuva
Organizatorius
JJJAZZ VŠĮ
JJJAZZ VŠĮ
Rotušės a. 29 44033 Kaunas
Įmonės kodas 135977836
PVM kodas LT359778314