Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SINIAJA PTICA

A 2016-11-15 19:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
Pinigų grąžinimas
Dėmesio!

Pranešame, kad renginys 
SINIAJA PTICA neįvyks.

Bilietus galite grąžinti kreipdamiesi el. paštu info@bilietai.lt pridėdami prašymą, pavedimo kopiją bei bilietų kopiją. Kada prasidės grąžinimai sekite šiame puslapyje.

Organizatorius atsiprašio už nepatogumus.


Vokalinis - instrumentinis ansamblis “Siniaja Ptica“

Kelionė į  70-80-metų laikmetį.


Lapkričio mėn. 15 d. Vilniaus Kongresų Rūmuose įvyks populiariausios 70-80 metų VIA “Siniaja Ptica“   koncertas.  Nauja, šio kolektyvo, koncertinė programa sudaryta  iš, laiku patikrintų, praeito laikotarpio hitų ir naujų dainų. Šios programos prezentacija vyko Jubiliejiniame koncerte Valstybiniuose Kremliaus Rūmuose . VIA “Siniaja Ptica“ šiandien, tai dalyviai iš 80-tųjų, o taip pat nauji talentingi atlikėjai.

VIA“Siniaja Ptica“ koncertas Jums padovanos jūrą nostalgijos emocijų, kadangi kiekviena atlikta daina, tai populiarūs šios grupės  hitai! «Белый теплоход», «Клён», «Так вот, какая ты», «Ты мне не снишься», «Я иду тебе навстречу», «В семь часов у Никитских ворот», «Мамина пластинка», «Юля» и многие другие!

Apie kolektyvą:

1975 m. spalio mėn. Kuibiševo sryties Filharmonijos patalpose prasidėjo legendarinio Vokalinio –instrumentinio ansamblio  “Siniaja Ptica“ kūrybinė veikla. Tuo metu paties garsiausio muzikinio  projekto, gimusio Samaros žemėje. Kolektyvas dideliai  savo gerbėjų armijai padovanojo daugelį , jau tapusių nemirtingais hitų. Kolektyvo kūryba nepalieka abejingais gerbėjų su dideliu stažu, nei naujų įsiliejančių į jų gretas žiūrovų. Sunku pervertinti kolektyvo “Siniaja Ptica“  indėlį į pop muzikos istoriją – daugelis jos kompozicijų tapo tikrai liaudiškomis ir populiariomis. Po pertraukos kūrybinėje veikloje VIA iš naujo atsigavo ir sėkmingai tęsia savo koncertinę veiklą. Nuo 2001m. iki šios dienos kolektyvas veda aktyvią  gastrolinę veiklą Rusijoje ir už jos ribų. Tapo Visos Rusijos ir Tarptautinių festivalių  laureatais. 2001m. Dalyvavo Kultūrinėje Olimpinių žaidynių  programoje Sočyje.

Informacija telefonu: +370 670 26 109
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
SINIAJA PTICA A 2016-11-15 19:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
Pinigų grąžinimas
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30 val.
Trukmė: -
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Nuolaidos: nėra
Pertrauka: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva