Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SIRENIA - Arcane Astral Aeons Tour 2019 + special guests

K 2019-03-14 19:00
Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius
20.50 - 34.50
SIRENIA - Arcane Astral Aeons Tour 2019
+ special guests


Šio pavasario renginių gausą papildys koncertas, kuris ypatingai pradžiugins gotikinės ir simfoninės sunkiosios muzikos gerbėjus. Į Lietuvą pirmą kartą atvyks vieni žymiausių šių stilių atlikėjų iš Norvegijos „Sirenia“.

https://youtu.be/VCGcS1JpVZI

Grupės skambesys gana išskirtinis, nors jo negaubia jokia paslaptis. Muzikantai naudoja melodingo metalo muzikai įprastus instrumentus, taip pat sintezatorių ir smuiką. Bet jų gitaros yra specifiškai suderintos, o dainose girdime aukštą moterišką vokalą ir vyriško „growlo“ bei švaraus dainavimo derinį. Vis dėlto jų muzika išsiskiria iš daugelio panašaus stiliaus grupių, galbūt dėl gausaus choralo partijų naudojimo. O dainų tekstuose pasakojama apie žemišką egzistenciją ir žmogiškas emocijas.

https://youtu.be/dGCxgJFjnZw

Grupė „Sirenia“ susibūrė 2001 metais Stavangerio mieste. Šiuo metu jos sudėtyje yra du pastovūs nariai – gitaristas ir vokalistas Mortenas Velandas bei vokalistė Emmanuelle Zoldan, kuriems scenoje talkina du gitaristai Janas Erikas Soltvedtas ir Nilsas Courbaronas.

https://youtu.be/6LUUgxS4qPA

Šių norvegų diskografiją sudaro 9 studijiniai albumai, kurių naujausias „Arcane Astral Aeons“ pasirodė 2018 metų spalio 26 dieną. Jį grupė „Sirenia“ ir pristato naujame dviejų etapų koncertiniame ture, kuris prasidėjo 2018-ųjų rudenį. Antroji turo dalis startuos šiemet vasario 26 d. Osle ir nusitęs iki trijų Baltijos šalių, kur pirmiausiai grupė pasirodys Lietuvoje, kovo 14 dieną vieninteliame koncerte Vilniaus klube „Vakaris“.

https://youtu.be/sGePool-Heg
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SIRENIA - Arcane Astral Aeons Tour 2019 + special guests K 2019-03-14 19:00 Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius 20.50 - 34.50
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30 val.
Renginio trukmė: ~4 val.
Pertraukos: 2
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Lietuva
Organizatorius
VILNIAUS VIEŠIEJI RENGINIAI MB
Buivydiškių g. 14-707 Vilnius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta