Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Skambantys akordeonai | Lenkija

Pr 2018-11-19 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Akordeono festivalį šturmuoja Varšuvos F. Chopino muzikos universiteto studentų desantas kartu su nepailstančiu šio universiteto rektoriumi, profesoriumi Klaudiusz Baran priešakyje.

Visa be išimties šio profesoriaus klasė tarptautiniame kontekste nuolat rikiuojasi tarp pirmaujančių įvairiuose konkursuose, projektuose bei iniciatyvose. Verta paminėti ir itin aukštą studentų meistriškumo lygį, kurį Akordeono festivalio melomanai per pastaruosius kelerius metus jau galėjo įvertinti net trijuose rečitaliuose. Rečitaliai buvo surengti ne atsitiktinai - lygiai tiek kartų Klaudiusz Baran klasės studentai nugalėjo Tarptautiniuose konkursuose Vilniuje.

Šie studentai, ne kartą įrodę esą verti didžiausių scenų ir ovacijų, sugrįžta ne vieni, o kartu su kamerinės muzikos partneriais. Be akordeono girdėsime gitarą, violončelę, kitus instrumentus. Koncerto programoje skambės klasikos aranžuotės, plati skalė lenkų kompozitorių kūrybos akordeonui, o taip pat nemažai įspūdingų, virtuoziškų kūrinių iš akordeono top repertuaro, na ir žinoma Astor Piazzolla muzika.

Koncerte dalyvaus:
Lukasz Brzezina,
Martina Jembrisak,
Adam Dudek,
Marcin Waszczyk
Tobiasz Urbaniak
Adam Mazurek
Erwin Grzelecki
Radosław Michałek,

Renginio nuoroda: http://www.akordeonofestivalis.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Skambantys akordeonai | Lenkija Pr 2018-11-19 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: taip
Amžiaus cenzas: N7

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva