Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Skamp

Pn 2019-03-08 21:30
Tauros Loftas, Panevėžys
13.00
Pagaliau grupė “Skamp” atvyksta į Panevėžį.
Ilgokai tylėjusi grupė „Skamp“ savo gerbėjus nudžiugino 20 –mečio koncerte menų fabrike “Loftas”, kuriame su trenksmu atšventė savo gimtadienį.

Šios grupės pavadinimas iš tiesų reiškia „savas kampas“. Jie nepanašūs į jokią kitą lietuviškos muzikos grupę. Jų nuopelnai amžiams įrašė grupės vardą lietuviškos muzikos istorijoje ir muzikos mėgėjų širdyse. Jie - į rėmus netelpantis, nenuspėjamas, nesulaikomas ir nepralenkiamas trio. Jie - visos postsovietinės kartos balsas. Šie jauni atlikėjai visada troško įvairovės, naujovių ko nors, kas atspindėtų jų pasaulėžiūrą. 1998 m. vasarą, po daugelio nesėkmingų bandymų patekti į muzikos rinką ir nuolatinės radijo stočių ir įrašų bendrovių kritikos, kad jų muzika pernelyg „alternatyvi“, muzikantai sukūrė klausytojų mintis užvaldžiusią Džordžo Geršvino dainos „Summertime“ hiphopo versiją ir nuo tada žvelgė tik pirmyn.

Niekas negali tiksliai apibūdinti daugybę stilių jungiančio grupės skambesio. „SKAMP“ derina džiazo, hiphopo, fanko, regio, roko ir soulo muzikos elementus. Viename Dublino laikraštyje jų muzika pavadinta grupių „Red Hot Chilli Peppers“ ir „The Fugees“ deriniu. Jie derina ir kalbas dainuoja angliškai, lietuviškai, prancūziškai ir vokiškai. Grupė nekentė įsigalėjusios tradicijos koncertuose naudoti fonogramas, tad sutikdavo groti tik gyvai su visa grupe, sukti vinilines plokšteles arba rengti akustinius koncertus.

Ir grodavo taip, kad visi sukildavo ant kojų. Grupės reputacija neprilygstama. Kas dar gali repuoti ir dainuoti, sunkųjį roką jungti su regiu, kurti tokį neprilygstamai skambantį fanką arba šėlti hauso ritmu? O dainų tekstuose atlikėjai kalbėjo apie tuo metu dar nepopuliarias temas: gėjų teises, žmonių teises, ksenofobiją, lytinę diskriminaciją, rasizmą, šlamšto pilną žurnalistiką bei savo pomėgį pašėlti. O šėlti jie mėgsta ir scenoje, ir gyvenime. 1998 m. gegužę, kai pasirodė daina „Summertime“, Erikai buvo ką tik suėję aštuoniolika. Viktorui ir Viliui buvo po dvidešimt. Pastaruosius dvidešimt jie augo kartu su savo klausytojais. Grupė eksperimentavo su daugeliu muzikos stilių: viso pasaulio muzikos elementus jungiančiu „world music“ stiliumi („Deadly“, „Live and Deadly“), hausu („Le Boom Chick Vol 1“ ir „Le Boom Chick Vol 2“), roku („Reach“), hiphopu („Angata“), eksperimentine muzika („Green“) ir daugybę kitų. Paskutinės jų dainos „This Generation“ ir „Good Girl Gone Bad“ išleistos prieš ketverius metus. Daina „Good Girl Gone Bad“ iš karto pasiekė radijo stoties „Zip FM“ populiariausių kūrinių sąrašo viršūnę ir M.A.M.A. apdovanojimuose buvo nominuota geriausio vaizdo klipo kategorijoje. Klipą galite rasti čia:
https://www.youtube.com/watch?v=x8VKi5uqLMo

Skamp 2018 metais pristatė net 3 naujus kūrinius: “Nemiegančios Naktys”, “Love me like there’s no tomorrow” ir “Neišeik”.
https://www.youtube.com/watch?v=5fQ71HWAcWc
https://www.youtube.com/watch?v=jVN8zFsSA7A
https://www.youtube.com/watch?v=cE2TTra1p1s

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DURYS: 19.00 val.
PASIRODYMO PRADŽIA: 21.30 val. (N-18)
BILIETAI: stovimos vietos 12 €, sėdimos 17 €
Išankstiniai BILIETAI pigiau!

STALIUKŲ REZERVAVIMAS:
Staliukai rezervuojami tik įsigijant bilietą. Staliukų rezervacija laikoma iki 21:00 val., neatvykus iki 21:00 val. rezervacija atšaukiama.

Išankstinius bilietus galite įsigyti - Giros ir alaus krautuvėje "Špunka" - pirmame Tauros Loftas aukšte (Senamiesčio g. 29, Panevėžys) antradieniais - penktadieniais iki 20 val, šeštadienį iki 18 val.

Informacija telefonu: +370 640 56 46 2

Renginio organizatorius pasilieka teisę keisti bilietų kainą.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Skamp Pn 2019-03-08 21:30 Tauros Loftas, Panevėžys 13.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-18
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Senamiesčio g. 29 Panevėžys Lietuva
Organizatorius
Albaris, UAB
Albaris, UAB
Senamiesčio g. 29 Panevėžys