Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Skrydis su Hangu

S 2018-02-25 19:00
Geltonos Sofos klubas, Vilnius
3.00 - 5.00
Hangas atsirado 1999 metais. Jį sukurė Felixas ir Sabina iš Šveicarijos. Kaip bebūtų keista, tai nėra senovinis instrumentas sukurtas rytų šalyse. Hango gamyba – tai mokslinių žinių, technologinių pasiekimų, kūrybos ir dvasinių ieškojimų mišinys, o jo gamintojams – tai muzikos skulptūra, kurią jie tiesiogine šia žodžo prasme iškala su plaktuku. Šio instrumento garso tembras yra ypatingas. Žmonės išgirdę paslaptingai atrodantį instrumentą nusiramina ir atitrūkę nuo kasdienybės pasileidžia į kelionę, skrydį.

Tomas Byčkovas pirmąjį Hangą įsigijo 2008 metais. Šiuo metu jis turi jau tris. Tiesa kiti du yra pagaminti meistrų iš Italijos - Blesspan ir Disco Armonico. Tai praplečia muzikinines galimybes, nes visi instrumentai skirtingų tonacijų.

"Savo pasirodymų metų aš dalinuosi savo jausmais ir patirtimis. Šie instrumentai man padeda perteikti, tai, kas mano gyvenime yra svarbu, ir tai, kam sunkiai atrandu racionalių paaiškinimų. Akivaizdu, kad Hango stebūklingi garsai sujaudina žmogų. Kadangi daug groju gatvėje, turiu galimybę užmegzti artimą ryšį su klausytojais. Matau, kaip piktas veidas prašviesėja šypsena, paslėptas skausmas išsiveržia ašaromis, uždarumą pakeičia nuostaba, lengva siela pakyla ir džiaugiasi. Grodamas apie tai ir pasakoju. Man tai lyg skrydžiai į tas patirtis, išgyvenimus, todėl savo pasirodymus ir vadinu – Skrydis su Hangu." - sako Tomas.

http://bit.ly/2BRU3k3
http://bit.ly/2H5qQkU
http://bit.ly/2EebIA1
http://bit.ly/2CdJyU8


Išankstiniai bilietai 5 €

Renginio dieną bilieto kaina 10 €*

Moksleiviams ir studentams 3 €* (pateikus galiojantį pažymėjimą)

Vaikams iki 6 metų nemokamai (pateikus amžių patvirtinantį dokumentą)

Geltonos Sofos Klubo nariams 3 €* Tapk klubo nariu! http://bit.ly/2eAk6Cs

* bilietus perkant prieš koncertą prie durų. Atsiskaitymas tik grynais.

GeltonosSofosKlubas.lt yra VšĮ Artoteka projektas, o Artoteka - pelno nesiekianti menų studija, nuo 2009 m. organizuojanti daugiau kaip keturiasdešimt kūrybinių-edukacinių užsiėmimų vaikams ir suaugusiems. Visos surinktos lėšos koncertų metu - skiriamos kūrybinių užsiėmimų organizavimui vaikų ir senelių namuose, ligoninėse bei neįgaliųjų centruose.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Cenzas: nėra
Trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos:
- 2€ Studentams, moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 2€ Geltonos Sofos Klubo nariams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šeimyniškių g. 23 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Artoteka, VšĮ
Šeimyniškių g. 23 Vilnius
Įmonės kodas 302448763