logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

ŠOKIO SŪKURYJE! | TANGO IR VALSAI

S 2023-04-30 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai

Balandžio 30 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

ŠOKIO SŪKURYJE!
TANGO IR VALSAI

SVETLANA MAIGIENĖ, smuikas
DONATAS BAGURSKAS, kontrabosas
ANDRIUS BALACHOVIČIUS, akordeonas

Koncerte dalyvauja
LINA GIEDRAITYTĖ
, fortepijonasPrograma
J. Strauss, J. Colombo, F. Kreisler, J. Kosma, Ch. Guno, Á. Piazzolla.

Artėjanti Motinos diena... Jai – pavasario žiedai, pakylėta nuotaika, nuostabi atmosfera, puikus instrumentų skambesys... Jai – valso garsai ir tango ritmai... Ar juntate, kaip pasineriate į šią muziką?!

Svetlana Maigienė mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje (prof. U. Jagėlaitės kl.), studijavo LMTA, kur įgijo bakalauro, magistro (M. Švėgždos von Bekker kl.) bei Meno licenciato (prof. I. Armonaitės kl.) laipsnius. Ji tobulinosi žymių smuikininkų A. Fischerio, P. Bermano, B. Garlitskio, M. Vengerovo meistriškumo kursuose ir kamerinės muzikos interpretavimo kursuose Austrijoje, Italijoje, Prancūzijoje. Atlikėja yra tarptautinių konkursų „En L’eglise de Kichompre (Prancūzija), Trio Di Trieste (Italija) ir dviejų respublikinių konkursų Lietuvoje diplomantė bei laureatė. Smuikininkė daug koncertuoja, yra dalyvavusi muzikos festivaliuose ir orkestrų projektuose įvairiose Europos šalyse ir Centrinėje Amerikoje. Kaip solistė atlikėja griežė su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, „Kamerphilharmonie Amadé“ (Vokietija) bei Estijos, Camerata Klaipėda“ ir Vilniaus universiteto kameriniais orkestrais. Ji yra parengusi edukacinių koncertų vaikams, solinių ir kamerinės muzikos programų: Sonatų opusai, Lietuvių kompozicijos, Pavasario mūza, Kelionė į dieviškąją Florenciją, Tango ritmu, Brahmso vakarai ir kt. 2004–2007 m. S. Maigienė dirbo orkestre Camerata Klaipėda“ (vad. V. Čepinskis), 2006–2007 m. buvo šio orkestro koncertmeistere, nuo 2009 m. – LVSO aukščiausios kategorijos artistė. Smuikininkė yra įgrojusi daug lietuvių kompozitorių kūrinių įrašų.

Donatas Bagurskas – kontraboso virtuozas, kritikų apdovanotas skambiu „kontraboso dainiaus“ epitetu. Garsiojoje Patricko Süskindo pjesėje „Kontrabosas“ teigiama – „laisvai griežiančių kontrabosininkų nebūna“, tačiau recenzijoje po D. Bagursko koncerto Vilniaus festivalyje, prieštaraujant griežtam P. Süskindo nuosprendžiui ir pabrėžiant D. Bagursko garso kultūrą, rašyta – „Būna, ir dar kaip!“.

Kaip solistas, grodamas su įvairiais kolektyvais, atlikėjas interpretavo ne vieną XIX a. italų kompozitoriaus, kontraboso virtuozo Giovannio Bottesini kūrinį bei kitų užsienio ir lietuvių autorių opusus, kuriuose šiam instrumentui skiriamas solo vaidmuo. D. Bagurskas nuolat griežia solo su įvairiais orkestrais, bendradarbiauja su Čiurlionio, „Chordos“, „Mettis“ styginių kvartetais, ansambliu „4 Tango“, su džiazo atlikėjais, 2009 m. dalyvavo ypatingame „Unicef“ labdaros koncerte „Pasaulio klasikos genijai“ (su Julianu Rachlinu, Itamaru Golanu, Richardu Joo, Aleksejumi Igudesmanu, Borisu Andrianovu ir seru Rogeru Moore’u atliko Camille’io Saint-Saënso ciklą „Žvėrių karnavalas“). Jis bendradarbiavo įrašant bulgarų kompozitorės Dobrinkos Tabakovos albumą „String Paths“ (išleido ECM), kuris 2014 m. buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimui. Neseniai atlikėjas išleido savo solinę kompaktinę plokštelę „Pažadas“ – pirmąją Lietuvoje, skirtą vien kontrabosui, kur lietuvių autorių muziką groja ir solo, ir su akompanimentu, ir su savo suburtu unikaliu kontrabosų orkestru. Kontrabosininko repertuaras itin platus – jis griežia muziką nuo baroko šedevrų iki šiuolaikinės muzikos kompozicijų, inicijuoja naujų opusų kontrabosui kūrimą, aranžuoja pasaulinės klasikos šedevrus. D. Bagurskas veda meistriškumo kursus, yra kviečiamas dalyvauti tarptautinių konkursų žiuri komisijų darbe. 

Andrius Balachovičius mokėsi Vilniaus Balio Dvariono DMM, studijavo Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijoje bei LMTA. Jis yra daugelio konkursų laureatas solistų ir ansamblių kategorijose. Atlikėjas daug koncertuoja su įvairiais ansambliais („Kasp Bigbandas“, „Media Luna“, „Tango gatos“, „Modus“, „Vilniaus Klezmeriai“ ir kt.), pasirodo prestižinėse koncertų salėse – Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, Vilniaus Rotušėje ir Kongresų rūmuose, Poznanės Rotušėje (Lenkija), Vienos F. Schuberto konservatorijoje (Austrija), dažnai kviečiamas groti LR Prezidentūroje ir Vyriausybės rūmuose. Jis – akordeonų kvinteto „Modus“ primarijus, su ansambliu koncertavęs daugelyje Europos šalių, dalyvavęs LMS rengiamuose koncertuose, laimėjęs pirmasias vietas vietas ir Grand Prix tarptautiniuose konkursuose „Citta di Castelfidardo“, „Contesa Tina Orsi Anguissola Scotti“, Montese (Italija), Tartu (Estija), Sanoke (Lenkija). A. Balachovičius yra įgrojęs koncertinių įrašų Vokietijoje, Italijoje bei Lietuvos nacionaliniame radijuje ir televizijoje.

Lina Giedraitytė – ilgametė maestro Virgilijaus Noreikos scenos partnerė, per aštuoniolika bendravimo scenoje metų akompanavusi jam dešimtyse koncertų žymiausiose salėse Lietuvoje, Estijoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kt.

Pianistė taip pat koncertuoja su daugeliu kitų dainininkų bei instrumentalistų, yra grojusi su Nacionaliniu simfoniniu orkestru. Ji – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro pianistė, taip pat LMTA koncertmeisterė-asistentė. L. Giedraitytė bendradarbiauja su „Vilnius City Opera“.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ŠOKIO SŪKURYJE! | TANGO IR VALSAI S 2023-04-30 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
Renginys ŠOKIO SŪKURYJE! | TANGO IR VALSAI
Data / Laikas S 2023-04-30 15:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 16.00 - 20.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
Ambra Vo, VšĮ
Geležių km., Smėlio g. 40 Vilniaus raj
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Renginys ŠOKIO SŪKURYJE! | TANGO IR VALSAI
Data / Laikas S 2023-04-30 15:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 16.00 - 20.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą DEITÀ SILVANE / MIŠKO DIEVAI DEITÀ SILVANE / MIŠKO DIEVAI Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą NEUŽMIRŠK MANĘS NEUŽMIRŠK MANĘS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą ANSAMBLIS ''PALEASIS'' ANSAMBLIS ''PALEASIS'' Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą DESERTAS IŠ VIENOS DESERTAS IŠ VIENOS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti