logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SPARKS - European Tour 2022

Š 2022-05-07 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
33.00 - 63.00

SPARKS European Tour 2022

Legendinė amerikiečių grupė „Sparks“ po dešimties metų sugrįžta į Lietuvą. 2022 metais grupė gastrolėmis po Europą pristatys savo naujausią albumą „A Steady Drip, Drip, Drip“, kuris Jungtinėje Karalystėje pernai pasiekė 7 vietą, taip tapdamas vienu populiariausių grupės įrašų per visą karjerą. Turo metu muzikantai atliks žymiausius kūrinius iš savo naujausių albumų bei didžiausius karjeros hitus.

Iš viso per penkis dešimtmečius trunkančią karjerą „Sparks“ išleido 24 studijinius albumus ir muzikos gerbėjus pavergė dainomis „This Town Ain't Big Enough for Both of Us“, „When Do I Get to Sing 'My Way’“, „The Number One Song in Heaven“, „Never Turn Your Back on Mother Earth“, „When I’m with You“ ir kitomis. Andrius Mamontovas grupės dainą „Popularity“ yra pavadinęs viena labiausiai jam įstrigusių ir galvoje skambančių melodijų.

Nors grupė niekada nesulaukė didelės komercinės sėkmės, tačiau tai jai nesutrukdė tapti kultine. Didžiausias pasisekimas ją aplankė Europoje, kur amerikiečiai padarė didžiulę įtaką visai atlikėjų kartai, tokių kaip „Pet Shop Boys“, „Erasure“, „New Order“, „Depeche Mode“, „Faith No More“, „Franz Ferdinand“. Su pastaraisiais, beje, 2015 metais „Sparks“ kartu įrašė bendrą albumą, pasivadinę FFS.

Belaukdami koncerto grupės gerbėjai ir kinomanai sulauks ir dviejų labai intriguojančių staigmenų — liepos 6 dieną Kanų kino festivalį atidarys miuziklas „Anetė“, kuriam scenarijų ir dainas parašė dueto „Sparks“ nariai Ronas ir Russelas Maelai. Birželio mėnesį Šiaurės Amerikos kino teatruose startuos dokumentinis filmas apie šią grupę „The Sparks Brothers“, kurio premjera sausio mėnesį jau įvyko garsiame kino festivalyje „Sundance“ JAV.

Lietuvoje „Sparks“ su pasisekimu lankėsi dukart — 2008 ir 2012 metais. Ateinančių metų gegužės 7 dieną ši įdomi, kūrybinga, provokuojanti, neretai ekscentriška grupė į mūsų šalį sugrįš po dešimtmečio ir savo Europos turą užbaigs koncertų salėje „Compensa“ su lietuvių publika.

Pikantiškas faktas — vienas dueto narių Ronas Maelas yra aistringas krepšinio gerbėjas ir atributikos kolekcionierius. Jis atidžiai seka ir Lietuvos rinktinės rezultatus, o savo kolekcijoje turi mūsų rinktinės bei Jono Valančiūno atributikos.

SPARKS - Left Out In The Cold (2021)
https://youtu.be/sjU4-o4x7gY

SPARKS - The Existential Threat (2020)
https://youtu.be/dLxPIOxgkM0

SPARKS - When Do I Get to Sing 'My Way’ (1994)
https://youtu.be/C8dqCQ2MHfQ

SPARKS - This Town Ain't Big Enough for Both of Us (1974)
https://youtu.be/eUJ_ifjKopM

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SPARKS - European Tour 2022 Š 2022-05-07 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 33.00 - 63.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 3 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Organizatorius
Metų pramogos, VšĮ
Metų pramogos, VšĮ
Vytenio g. 46 Vilnius
+37061400089 / mp3@shownet.lt
Įmonės kodas: 303176946
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą BIPLAN. Kalėdinis koncertas BIPLAN. Kalėdinis koncertas Tamsta Klubas, Vilnius 21.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą ''Uriah Heep'' 50 - mečio jubiliejinis koncertas NaujasNaujas''Uriah Heep'' 50 - mečio jubiliejinis koncertas COMPENSA koncertų salė, Vilnius 38.00 - 68.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!