logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Speed Dating`as (liet. „Greitasis pasimatymas”) Dalyvių amžiaus grupė: 35-45 m.

K 2021-12-09 21:00
Salotų baras Mano guru, Vilnius
13.20

Dėmesio! Lapkričio 25 d. Speed Dating`as (liet. „Greitasis pasimatymas”) nukelti į 2021 m. lapkričio 30 d. Bilietai galios tie patys.

Speed dating`as (liet. „Greitasis pasimatymas”) -  įdomus ir paprastas būdas susipažinti su daug įdomių žmonių.

Kviečiame pasirinkti Jums tinkantį renginio formatą ir amžiaus grupę:
- TRADICINIS pažinčių renginys "Speeddating": pažinčių renginys, skirtas užimtiems žmonėms, negalintiems daug laiko skirti antros pusės paieškoms. Renginyje dažniausiai dalyvauja vienodas panašaus amžiaus moterų ir vyrų skaičius. Su vienu dalyviu bendraujama vos 4 minutes, suskambėjus signalui, einama prie kito ir t.t. Kiekvienas dalyvis specialioje kortelėje po naujos pažinties pažymi, ar norėtų dar kartą tą žmogų sutikti. "Taip" reiškia, jog tai žmogus, su kuriuo Tau buvo malonu bendrauti ir norėtum su juo susitikti ateityje. Organizatoriai per kelias valandas suveda rezultatus ir dalyviai, vienas kitam pasakiusieji „Taip“, gauna vienas kito kontaktus.
Įprastos amžiaus grupės: 20-27 m., 27-35 m., 35-45 m.,  >45 m.

- DOUBLE (tylusis+įprastas):  nuo įprasto pažinčių renginio skiriasi tuo, kad pirmajame pažinčių rate dalyviai kūno/gestų/šypsenos kalba bendraus po 2 minutes, o antrajame rate 2 minutes bendraus įprastai.

- su ŠOKIŲ pamoka: antrosios pusės paieškos pažinčių renginys, kurio pirmoje renginio dalyje Jūs įprastai bendrausite po 4 minutes, sėdėdami prie staliukų. O antroje dalyje turėsite nuostabią progą daugiau pažinti vienas kitą šokant ir mokantis žingsnelių su profesionalia šokių mokytoja.

KONTAKTŲ formato renginys. Tai nėra tradicinis pažinčių renginys, kur ieškoma tik antrosios pusės. Šio renginio metu tarpusavyje turėsite progą pabendrauti su VISAIS dalyviais, taip užtikrinant maksimalią naudą. Jūs užmegsite draugiškus ryšius su įvairių profesijų, hobių, netikėčiausių idėjų asmenimis, pvz. susipažinsite su meno, grožio srities specialistais, rasite architektą, meistrą namams, nuomojamas patalpas, darbą ar netgi partnerį naujai verslo idėjai. Be abejo, gerokai praplėsite pažįstamų ir draugų ratą, o puiki nuotaika - garantuota. Renginio eiga: renginyje dalyvauja iki 20 žmonių. Renginys vyksta pagal specialias taisykles, kurias reguliuoja renginio vedėjas. Bendraujama poromis, kiekvienam asmeniui skiriant ~3 minutes savo prisistatymui.


Renginio trukmė: 1 - 2 val., priklausomai nuo žmonių skaičiaus.
Po renginio dalyviai, vienas kitam pasakiusieji „Taip“, gauna vienas kito kontaktus.

Bilietai ir daugiau informacijos: www.speeddating.lt
* Į bilieto kainą įskaičiuotas gėrimas.
Jei įsigijote bilietą iš TIKETA, būtinai iš anksto susisiekite su organizatoriais, kad Jus užregistruotume.

Mėgaukitės įdomiomis pažintimis, tai dar viena galimybė pažinti vieni kitus artimiau.

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Speed Dating`as (liet. „Greitasis pasimatymas”) Dalyvių amžiaus grupė: 35-45 m. K 2021-12-09 21:00 Salotų baras Mano guru, Vilnius 13.20
Renginio vieta
Salotų baras Mano guru
Vilniaus g. 22/1 Vilnius Lietuva
Organizatorius
XXI a. renginiai, UAB
Antanavos g. 17 A–17
8 674 18881
Įmonės kodas: 301536648
PVM kodas LT100004018119