Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Stebuklų vakarai prie židinio pas Čiurlionį

K 2017-12-28 18:00
M.K.Čiurlionio namai, Vilnius
12.00
Gruodžio 27,28 ir 31 M. K. Čiurlionio namai, įsikūrę Savičiaus gatvės 11 numeriu pažymėtame name, kviečia į koncertų ciklą “Stebuklų vakarai prie židinio pas Čiurlionį”. Magiškai spragsint židiniui, jaukiame muzikos salone karaliaus puiki muzika ir poetinis žodis, nukelsiantis klausytojus į stebuklingą svajonių, pasakų, pasakėčių ir padavimų pasaulį.  Koncertų pertraukose klausytojai galės pasivaišinti vynu ar gaiviaisiais gėrimais.

Gruodžio 27 dieną, 18 val. Pas Čiurlionį svetainėje svečiuosis puikiai klausytojams pažįstamos muzikės smuikininkė Rasa Vosyliūtė ir pianistė Sonata Zubovienė. Jų parengta programa “Iš kalnų ir slėnių” – tai trancendentiškai meditatyvus ir drauge žaismingas muzikinis pasivaikščiojimas po nūdienos kompozitorių Arvo Part, Alfred Schnittke, Leonid Desiatnikov, Giya Kancheli, dažnai vadinamųjų naujojo dvasingumo atstovais, opusus: kiekvienas šių autorių savo muzika ieško amžinųjų vertybių, tokių svarbių šiuo metų laiku.. Šiame koncerte laukia ir netikėtumas: garsus fleitininkas Vytautas Sriubikis šiam vakarui taps skaitovu, tekstais lydinčiu klausytojus per simbolinius slėnius ir kalnus.
Koncerto programa:
Leonid Desiatnikov. “Trys šakalo istorijos” skaitovui, smuikui ir fortepijonui
Arvo Part. “Fratres" smuikui ir fortepijonui
Giya Kancheli. Minitatiūros smuikui ir fortepijonui
Alfred Schnittke. Siuita senoviniu stiliumi smuikui ir fortepijonui

Gruodžio 28 dieną, 18 val. Čiurlionio svetainėje programa “Vilniaus Baroko stebuklai”. Ja klausytojus sveikina namo šv. Kalėdoms grįžtančios talentingosios jaunosios kartos muzikės, smuikininkė Ieva Pranskutė ir pianistė Monika Daržinkevičiūtė, šiuo metu studijuojančios Vienos muzikos akademijoje ir Briuselio karališkojoje akademijoje, bei jų kolega iš Kroatijos violončelininkas Mislav Brajkovic. Visi trys jaunieji muzikai yra daugelio tarptautinių konkursų laureatai, jie šio vakaro programai parinko spalvingą ir elegantišką solinių, duetinių ir trio kūrinių puokštę, įrėmintą didžiųjų baroko meistų J. S. Bacho ir G. F. Handelio opusais. Vakarą papuoš ir didžiojo Vilniaus baroko epochos dainiaus M. K. Sarbievijaus eilės, skaitomos jaunosios kartos aktoriaus Simono Dovidausko.
Koncerto programa:
J.S.Bach. Allemande ir Courante iš suitos Violončelei Nr 6 D-dur
W. Lutoslawski. “Sacher Variacijos”
F. Chopin. Largo
W. Lutoslawski. Grave
J.S.Bach. Allemande Double ir Courante Double iš Partitos smuikui Nr 1 b-moll 
P. Čaikovskis. Valsas Scherzo
F. Kreisler. Liebesleid
G.F. Händel. Passacaglia

Gruodžio 31d. 18 val. Senuosius metus Čiurlionio svetainėje programa “Nakties sapnai ir stebuklai” palydėsim drauge su šiam vakarui susiburinčiu fortepijoniniu duetu. Tai puikiai Lietuvos klausytojams pažįstami, tarptautinį pripažinimą pelnę pianistai Rokas Zubovas ir Justas Šervenikas. Duetas pasitelkęs F. Mendelsshno, M. Ravelio, P. Čaikovskio ir kitų kompozitorių kūrinius, kvies klausytojus pasivaikščioti, o kartais ir pabėgioti, pasakų ir legendų pasaulio puslapiais. Kaip ir priklauso naujųjų metų nakčiai, čia klausytojų lauks ne vienas netikėtumas ir siurprizas: paslaptingi svečiai, netikėti susitikimai ir atradimai, židinyje jaukiai spragsinti ugnis ir putojantis šampanas. Nepraleiskite progos patikėti stebuklo galia naujų metų naktį.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Stebuklų vakarai prie židinio pas Čiurlionį K 2017-12-28 18:00 M.K.Čiurlionio namai, Vilnius 12.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Savičiaus g. 11 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Lietuvos koncertinės veiklos vadybininkų asociacija
Totoriu 17-5 Vilnius
Įmonės kodas 190727954