Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Stebuklų vakarai prie židinio pas Čiurlionį

Pr 2018-12-31 18:00
M.K.Čiurlionio namai, Vilnius
16.00
Gruodžio 28,29,30 ir 31 M. K. Čiurlionio namai, įsikūrę Savičiaus gatvės 11 numeriu pažymėtame name, kviečia į koncertų ciklą “Stebuklų vakarai prie židinio pas Čiurlionį”. Magiškai spragsint židiniui, jaukiame muzikos salone karaliaus puiki muzika ir poetinis žodis, nukelsiantis klausytojus į stebuklingą svajonių, pasakų, pasakėčių ir padavimų pasaulį.  Koncertų pertraukose klausytojai galės pasivaišinti vynu ar gaiviaisiais gėrimais.

Gruodžio 31d. 18 val. Gruodžio 31d. 18 val. senuosius metus Čiurlionio svetainėje palydėsime jau tradicija tampančiu koncertu: puikiai Lietuvos klausytojams pažįstami pianistai Rokas Zubovas ir Justas Šervenikas vienam vakarui susiburs į fortepijoninį duetą. Koncerto programoje J.Haydn, G.Verdi, J.Brahms, E.Grieg ir kitų kompozitorių kūriniai. Kaip ir priklauso naujųjų metų nakčiai, čia klausytojų lauks ne vienas netikėtumas ir siurprizas: paslaptingi svečiai, netikėti susitikimai ir atradimai, židinyje jaukiai spragsinti ugnis ir putojantis šampanas. Nepraleiskite progos patikėti stebuklo galia naujų metų naktį.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Stebuklų vakarai prie židinio pas Čiurlionį Pr 2018-12-31 18:00 M.K.Čiurlionio namai, Vilnius 16.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Savičiaus g. 11 Vilnius Lietuva