Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Styginių kvartetas Archi Quartett: jazz, pop, rock, filmų muzika, tango muzika

S 2019-09-29 19:00
Geltonos Sofos klubas, Vilnius
5.00 - 8.00

Nemiegančio miesto istorijos : nuo Paryžiaus iki Buenos Aires

Paryžius, New Yorkas ar Buenos Aires – visi didieji miestai naktį nemiega. Kiekvienas alsuoja savo ritmu, kiekvienas pasakoja savo istorijas ir kiekviename iš jų skamba muzika – kartais tai aistringas tango ar nepamirštama meilės daina, o kartais –triukšminga naktinio klubo muzika. Rugsėjo 29d. muzikines nakties miesto istorijas pasakos styginių kvartetas “Archi Quartett”, jau ne kartą stebinęs publiką efektingomis koncertinėmis programomis. Šį kartą kvartetas žada džiuginti klausytojus Yann Tiersen, Astor Piazzollos, Stingo, Calvin Harris, Ed Sheerano, Lady Gaga, Red Hot Chilli Peppers ir kitų žymių atlikėjų ir grupių muzika. Susitikime Geltonos Sofos Klube rugsėjo 29 dieną 19 valandą !

Styginių kvartetas „Archi Quartett“, savo repertuare sukaupęs daugiau nei 200 skirtingų epochų bei stilių kūrinių,  laužo įprastus klasikinės muzikos standartus ir kviečia klausytojus atrasti naują visiems gerai žinomų kūrinių skambesį.  Entuziastingi muzikos atlikėjai susibūrė dar 2006 metais, studijuodami Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Iš pradžių grieždami vien klasikinę akademinę muziką, ilgainiui kvarteto nariai panoro pasukti eksperimentų keliu ir save išbandyti kituose žanruose. Taip gimė kolektyvo koncertinės programos, kuriose atlikėjai groja ne tik klasiką, bet ir žinomiausius roko ir pop muzikos kūrinius, kino filmų muziką, tango ar džiazą.
Visi kvarteto nariai yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatai, aktyviai dalyvaujantys Lietuvos muzikiniame gyvenime, grojantys žymiausiuose šalies orkestruose bei ansambliuose. Aukštai profesionalumo kartelę iškėlęs kolektyvas kaskart sulaukia vis daugiau palankių atsiliepimų. Publiką pakeri atlikėjų preciziškumas, muzikos skambesio kokybė ir jaunatviškas polėkis.

Vitalija Makrickienė - smuikas

Gintė Kriščiūnaitė - smuikas

Mantas Makrickas - altas

Mykolas Rutkauskas - violončelė

Daugiau informacijos: www.styginiukvartetas.lt

Išankstiniai bilietai 8 € 

Renginio dieną bilieto kaina 12 €*  

Moksleiviams ir studentams 5 €* (pateikus galiojantį pažymėjimą) 

Vaikams iki 6 metų nemokamai (pateikus amžių patvirtinantį dokumentą)

Geltonos Sofos Klubo nariams 5 €* Tapk klubo nariu!
* bilietus perkant prieš koncertą prie durų. Atsiskaitymas tik grynais.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Styginių kvartetas Archi Quartett: jazz, pop, rock, filmų muzika, tango muzika S 2019-09-29 19:00 Geltonos Sofos klubas, Vilnius 5.00 - 8.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Cenzas: nėra
Trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos:
- 3€ Studentams, moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 3€ Geltonos Sofos Klubo nariams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Geltonos Sofos klubas
Šeimyniškių g. 23 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Artoteka, VšĮ
Šeimyniškių g. 23 Vilnius
info@artoteka.lt/+37068303609
Įmonės kodas: 302448763