Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Su muzika per Europą'': Yu-Lun CHANG / Monika KUČINSKA

S 2018-11-18 16:00
Vilniaus Rotušė, Vilnius
9.80 - 12.00
Vilniaus rotušė | koncertų ciklas

IV Tarptautinio konkurso „Su muzika per Europą“ nugalėtojai

Yu-Lun CHANG, fortepijonas (Taivanas-Vokietija)
Monika KUČINSKA, sopranas (Lietuva)
Vaida BALČIŪNIENĖ, fortepijonas (Lietuva)

Programa:
Sergei Prokofiev, Enrique Granados, Ludwig van Beethoven, Vincenzo Bellini, Giacomo Puccini, Francesco Cilea, Jules Massenet, Antonín Dvořák, Franz Lehár kūriniai.


Koncerte pasirodys dvi jaunosios kartos kylančios žvaigždės, Tarptautinio jaunimo muzikos konkurso „Su muzika per Europą“ Grand Prix nugalėtojai – Monika Kučinska ir pianistas iš Taivano Yu-Lun Chang, užtikrintai besiskinantys kelią ne tik savo šalyse, bet ir tarptautinėse scenose. Koncertas skirtas vokalinės ir fortepijoninės muzikos gerbėjams – skambės gražiausios Vincenzo Bellini, Giacomo Puccini, Francesco Cilea, Jules Massenet arijos ir Sergei Prokofiev, Enrique Granados, Enrique Granados, Ludwig van Beethoven fortepijoninės kūrybos perlai. Kartu su jais scenoje pasirodys pianistė Vaida Balčiūnienė.


Sopranas MONIKA KUČINSKA – tarptautinių konkursų laureatė, festivalių dalyvė, aktyviai koncertuo-janti tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. XIX Vincės Jonuškaitės-Zaunienės dainininkų konkurso I premijos laureatė. IV Tarptautiniame jaunimo muzikos konkurse „Su muzika per Europą“ Lietuva-Italija 2018 pelnė Grand Prix premiją. Sukūrė vaidmenis spektaklyje „Meistriškumo pamoka (Maria Callas)“ Valsty-biniame Vilniaus Mažajame Teatre ir D. Ibelhauptaitės statytose operose - G.Puccini „Tosca”, Dž.Verdi „Trubadūras“,  W. A. Mozart „Visos jos tokios“ bei Ch. Gounod „Faustas“.

Tarptautinių konkursų Italijoje, Lietuvoje, Estijoje, Kinijoje, Taivane pirmųjų vietų laureatas pianistas YU-LUN CHANG - Manhaimo muzikos ir teatro aukštosios mokyklos absolventas, savo natūralia muzikinės brandos išraiška ir stulbinančia technika nepaliekantis abejingų. Pianistui paklūsta visi žanrai, nuo subtilios klasikos iki ispaniškais ritmais pulsuojančio E. Granados bei ryškių, sarkastiškų S. Prokofiev spalvų.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Su muzika per Europą'': Yu-Lun CHANG / Monika KUČINSKA S 2018-11-18 16:00 Vilniaus Rotušė, Vilnius 9.80 - 12.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Didžioji gatvė 31 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta