logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

SUGAR BLUE (JAV) (vietoje Otis Taylor (JAV))

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Sugar Blue- lūpinės armonikėlės genijus , "Grammy" laureatas, įrašęs net su pačiais Rolling Stones, pakeis Otis Taylor kuris deja neatvyks nes sušlubavo sveikata. Sugar Blue gros pilnu sąstatu - pasiruoškite rimtam bliuzo užtaisui????

SUGAR BLUE (JAV) 

Sugar Blue – grammy apdovanojimą pelnęs lūpinės armonikėlės genijus, geriausiai žinomas už savo firminį rifą ir solo partiją „Rolling Stones“ single „Miss You“. Vienas karščiausių šių dienų armonikėlės virtuozų su instrumentu atlieka dalykus, dėl kurių auditorijai užgniaužia kvapą – murkimas, sklendimas, šnypštimas, verksmas – Blue talentui ribų nėra!

Sugar Blue (tikrasis vardas James Whiting) gimė ir užaugo Niujorke. Savo pirmąjį albumą išleidęs JAV dar paauglystėje 1975 m., Blue nusprendė persikraustyti į Paryžių. Ne veltui – būtent Paryžiuje jį pastebėjo pats Mick Jagger – tarp muzikantų užsimezgusi draugystė atnešė gardžių vaisių – Blue su Rolling Stones įrašė 3 kūrinius. Po to sekė įrašai ir koncertiniai turai su legendomis Louisiana Red, Willie Dixon, Prince, Stan Getz, Bob Dylan ir kitais.

Per savo karjerą Sugar Blue išleido 15 albumų, pasirodė keliuose filmuose – kartu su Brownie McGhee filme „Angel Heart“ (1987) ir „The Perfect Age of Rock ‘n’ Roll“ (2008).

Sugar Blue į Lietuvą atvyksta su penkiais ne ką mažiau eklektiškais muzikantais – tai jo naujausias projektas „Colors“ (ir to paties pavadinimo muzikos albumas). „Colors“ atskleidžia bliuzo kelionę nuo Misisipės, Niujorko ir Čikagos iki pat savo šaknų Afrikoje. Scenoje išvysime ir ribas peržengiantį multiinstrumentalistą iš Burkina Faso Ousmane Koulibaly, meistriškai jungiantį bliuzo estetiką ir džiazo kalbą su Afrikos garsais ir tradicijomis.

 

Video: 

https://www.youtube.com/watch?v=gqJw-rTjo9I&ab_channel=SugarBlue-Topic

https://www.youtube.com/watch?v=SdisOCULU2o&ab_channel=AngelicaVid7

 

Atlikėjai:

Sugar Blue – lūpinė armonikėlė, vokalas
Damiano Della Torre – klavišiniai, akordeonas
Ilaria Lantieri Whiting – bosinė gitara, vokalas
Sergio Montaleni – gitara, vokalas
Big Moe Punzi - būgnai
Ousmane Koulibaly - kamalengoni, balafonas, džembė  

https://en.wikipedia.org/wiki/Sugar_Blue  

Otis Taylor (JAV) Grąžinimo terminas  iki lapkričio 30 d. (imtinai).
Dėl grąžinimų kreiptis tel.: 868613883
 

 

Renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti