logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SUPERKOLORITAS debiutinis koncertas

T 2022-07-20 19:00
Kompozitorių namai, Vilnius
16.00

Naujosios elektrinės estrados duetas „Superkoloritas“ pristato pirmąjį savo EP „Debiutas“ ir kviečia į debiutinį koncertą Vilniaus kompozitorių namuose.

„Superkoloritas“ yra muzikinis duetas, kuriantis naująją lietuvišką estradinę muziką. Tęsdami senosios lietuvių estrados tradicijas, atlikėjai naudoja dainingas vokalines melodijas ir kuria poetine lietuvių kalba. Tai – šilta, pozityvi ir romantiška muzika. Tokia, nuo kurios norisi į pajūrį“, – sako grupės nariai. „Superkolorito” muzikinį žanrą galima pavadinti „elektrine estrada“. Elektrine, nes joje nemažai retro futuristinio skambesio, jaukių elektrinių garsų, šiltų sintezatorių, pukšinčių ritmo mašinų, senoviškų vargonėlių, aidų ir aidelių.

Giedrė Nalivaikaitė (balsas ,gitaras, klavišai) ir Adomas Koreniukas (balsas, saksofonas, perkusija, elektronika) gyvo pasirodymo metu, grojimą gyvais instrumentasi derina su gyva elektronika ir choreografiniais elementais. Tai puikiai iliustruoja klausytojų itin pamėgtas pirmojo jų singlo vaizdo klipas „Pušų Pavėsyje”.

Šiemet M.A.M.A. apdovanojimuose nominuoti Metų tradicinės popmuzikos atlikėjo kategorijoje ir jau spėję sužibėti LRT televizijos projekte „Dainuoju Lietuvą“, muzikantai pasakoja, jog pirmasis jų minialbumas „Debiutas“ neišvengiamai yra apie vasarą. „Jis tirpsta, banguoja ir raibuliuoja kaip karštas oras. Jis – apie tuos laikus, kuriuose gyvena šiltas prisiminimas ir kur pildosi saulėta svajonė“, – sako atlikėjai.

„Debuto“ dainos paliečia įvairias temas: buvimą čia ir dabar, ieškojimą, nuoširdų džiaugsmą ir meilės ilgesį, atsiskyrimą, praradimą ir džiaugimąsi tuo, ką turi, galiausiai – apie norą išsitaškyti, pasileisti plaukus ir pašokti velnių puotoje.

Kartu patirti šias ir kitas naujas dueto dainas gyvai „Superkoloritas“ kviečia jau liepos 20 d., 19 val. nostalgiškiausioje Žvėryno kamerinėje scenoje, Vilniaus kompozitorių namuose.

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SUPERKOLORITAS debiutinis koncertas T 2022-07-20 19:00 Kompozitorių namai, Vilnius 16.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kompozitorių namai
A. Mickevičiaus g. 29, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ ''Tilto namai''
Kęstučio 11-3 Vilnius
865978182
Įmonės kodas: 304029041