Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Suru.lt live: Tropic of Cancer

Pn 2018-05-04 22:00
Klubas Pelėda, Vilnius
15.00
Melancholiškieji amerikiečiai Tropic of Cancer pirmą kartą koncertuos Lietuvoje

Gegužės 4 dieną, penktadienį, įvyks pirmasis grupės „Tropic of Cancer“ koncertas Lietuvoje. „Suru.lt live“ serijos renginyje duetas iš Los Andželo pasirodys Vilniaus klube Pelėda.

Tropic of Cancer, nepaisant to, kad yra laikomas duetu, visuomet buvo Camella Lobo solo projektu. Karjeros pradžioje jai talkino Juan Mendez (plačiau žinomas kaip Silent Servant arba Sandwell District narys), taip pat Karl O'Connor (besislepiantis po Regis slapyvardžiu), vėliau – Joshua Eustis (iš Telefon Tel Aviv), o paskutinius 6 metus scenoje Camella pasirodo su Taylor Burch – kolege iš dueto DVA Damas.

Tropic of Cancer įrašus leido pogrindyje puikiai žinomos leidyklos Downwards, Blackest Ever Black, Mannequin, Ghostly International. Visi ToC įrašai be išimties buvo greitai išparduodami. Tačiau jei labai norisi kažką turėti namie – galite žvilgtelėti į jų dabartines kainas Discogs platformoje.
https://youtu.be/vXphrT63yzs

Jei vardai ar kainos jums neįdomūs – Tropic of Cancer muzika yra lėta, melancholiška, minimalistinė, abstrakti, tamsi, svajinga. Ji apie romantiką, atsidavimą, skausmą ir bejėgiškumą. Taip, gal nuskambės kažkur girdėta, bet įsivaizduokite Julee Cruise bet kuriame iš Davido Lyncho filmų barų ir atsidursite būtent toje erdvėje, kurioje Tropic of Cancer nori jus panardinti. Gal ir nėra baisiai netikėta žinant, kad Camella buvo auklėjama katalikiškoje šeimoje, kurios galva buvo žmogžudysčių detektyvas.
Tropic of Cancer muziką nesunkiai galima pakišti po new wave, drone ar synth-pop kilimu. Bet geriau to nedaryti. Maloniau yra tiesiog mėgautis.
https://youtu.be/cRcxkW-NQ18

Būtų keista, jei dirvą Tropic of Cancer pasirodymui paruoštų kas kiti, nei DVA Damas. Taylor Burch ir Joseph Cocherell duetas iš to paties Los Andželo kuria ir atlieka trumpas kompozicijas, persmelktas psichodelika, retro dvasia, spageti vesternais ir dar velniai žino kuo. Pamirškite post-punk. Iš DVA Damas gaunate porciją užšaldyto rockabilly. Pabarstykite tai gitariniu surfu bei vokalo reversu ir pirmyn į kelionę.
https://youtu.be/xQ9sO_Eics0

Amerikiečius Pelėdoje pasitiks vilnietis Obšrr su giliu ir tuo pačiu metu šiltu industrial setu. Gyvai ir šįkart be vokalo.
https://youtu.be/qgZ-XNBvshc

Suru.lt live: Tropic of Cancer renginys įvyks gegužės 4 dieną klube Pelėda, V. Mykolaičio-Putino g. 5. Bilietus platina Bilietai.lt.
( http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/surult-live-lebanon-hanover-223086/ ).
Pirmi 100 bilietų – nuo 13€. Vėliau bilietai brangs.

Daugiau informacijos socialiniame tinkle Facebook.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Suru.lt live: Tropic of Cancer Pn 2018-05-04 22:00 Klubas Pelėda, Vilnius 15.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~21:00
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 8 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Asociacija ''Druska Gyvenimui''
Pietų g. 41A-8 Rūdiškės
Įmonės kodas 303049518