logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ŠV. KRISTOFORO ORKESTRAS. KRIŠTOLINIS BALSAS

Pn 2022-06-10 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
12.20 - 20.00
Šių metų birželio 10 dieną Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje įvyks Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinio orkestro (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Barkauskas) ir soprano Astos Krikščiūnaitės koncertas.
Daugelis kritikų pažymi, jog Šv. Kristoforo kamerinis orkestras iš kitų Lietuvos kolektyvų išsiskiria ypatingu stilistiniu universalumu. Pelnęs „barokinio orkestro“ bei retų partitūrų gaivintojo reputaciją, orkestras, anot muzikologų, yra ir „puiki bazė visiems lietuvių kompozitorių sumanymams“. Šiandien jo repertuare – daugiau kaip trisdešimties Lietuvos autorių opusai: nuo senosios muzikos iki Lietuvos muzikos akademijos studentų darbų. Nuo pat pirmųjų orkestro gyvavimo dienų ypač intensyviai dirbantis Šv. Kristoforo kamerinis orkestras yra pelnęs platų pripažinimą ir Lietuvoje, ir užsienyje. Taip pat šis orkestras – laukiamas svečias Lietuvos ir užsienio šalių prestižinėse koncertų salėse. Orkestras nuolat bendradarbiauja su žinomais Lietuvos ir užsienio kolektyvais bei solistais, tarp kurių – ir sopranas Asta Krikščiūnaitė.
Asta Krikščiūnaitė su Šv. Kristoforo orkestru bendradarbiauja jau ilgus metus, kartu pristato premjerinius lietuvių kompozitorių kūrinius. A. Krikščiūnaitė yra pelniusi daugybę tarptautinių konkursų apdovanojimų, 2011 m. jai suteikta Nacionalinė kultūros ir meno premija už plataus Lietuvos ir pasaulio muzikos repertuaro intelektualų ir įtaigų įprasminimą, už išskirtinę vokalo kultūrą. A. Krikščiūnaitės repertuare svarbūs tiek operos, tiek oratorijos, kantatos ar dainos žanrai. Ji dainuoja įvairių stambios formos kūrinių solo partijas. Lietuvos kompozitorių kūriniuose yra specialiai A. Krikščiūnaitei skirtų partijų. Taip pat A. Krikščiūnaitė sukūrė ne vieną įsimintiną vaidmenį Lietuvos ir užsienio muzikiniuose teatruose. A. Krikščiūnaitė koncertuoja su įvairiais simfoniniais ir kameriniais orkestrais Lietuvoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, JAV, Izraelyje, Norvegijoje, Suomijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Slovėnijoje ir kt. Atlikėja mielai atlieka lietuvių kompozitorių kūrinius, yra kviečiama dalyvauti jubiliejiniuose koncertuose. Nuo 2005 metų Asta Krikščiūnaitė – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vokalo katedros docentė, LMTA Senato narė.
Šv. Kristoforo kamerinio orkestro ir soprano Astos Krikščiūnaitės koncerte skambės klasikinės muzikos aukso fondo kūriniai. Atlikėjai maloniai kviečia vilniečius ir Vilniaus miesto svečius išgirsti orkestro ir soprano dialogus!
 
Atlikėjai:
Asta Krikščiūnaitė (sopranas)
Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Barkauskas).
 
Programa:
Klasikinės muzikos aukso fondo kūriniai.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ŠV. KRISTOFORO ORKESTRAS. KRIŠTOLINIS BALSAS Pn 2022-06-10 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 12.20 - 20.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

„ŠVENTINĖ VELYKINĖ AKCIJA! Šv. Velykų proga dovanojame Jums 30% nuolaida į artimiausius orkestro koncertus! Tai puiki proga įsigyti Velykinių dovanų sau, artimiesiems ir draugams! Akcijagalioja iki balandžio 18 d.

Durys atidaromos: 20 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
- 15% studentams ir moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20% senjorams ir neįgaliesiems (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Nuolaidos grupėms:

Nuo 10 asmenų iki 50 – 10 %

Nuo 50 asmenų – 15 %


Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
BĮ Vilniaus m. savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Stiklių g. 8 Vilnius
info@kristoforas.lt / +37052312636
Įmonės kodas: 124191928
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ''Žiema Maljorkoje'' Solo teatro spektaklis-koncertas. Kompozitoriaus F. Chopino ir rašytojos George Sand gyvenimo ir kūrybos motyvais PopuliarusPopuliarus''Žiema Maljorkoje'' Solo teatro spektaklis-koncertas. Kompozitoriaus F. Chopino ir rašytojos George Sand gyvenimo ir kūrybos motyvais Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 10.00 - 18.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą QUEEN in Jazz | Vilnius QUEEN in Jazz | Vilnius Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 24.00 - 44.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą EL FUEGO EL FUEGO Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 16.00 - 26.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 23.00 - 29.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Vilnius) Auksiniai Lietuvos balsai. ONA KOLOBOVAITĖ, LIUDAS MIKALAUSKAS,EGIDIJUS BAVIKINAS (Vilnius) Auksiniai Lietuvos balsai. ONA KOLOBOVAITĖ, LIUDAS MIKALAUSKAS,EGIDIJUS BAVIKINAS Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 16.50 - 31.50
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!