Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ŠVENTINĖ DOVANA

Š 2017-12-30 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
19.00 - 38.00
ŠVENTINĖ DOVANA
Gruodžio 30d. 19 val.
KLAIPĖDOS „ŠVYTURIO“ ARENA


Ne kartą stebėdami televizijos ekranuose transliuojamą šventinį  koncertą iš  Austrijos, pagalvojame: kad taip pas mus...

Bet juk tam reikia didžiulio, tikro – ne butaforinio – orkestro.  O kaip atskirti tikrą orkestrą nuo butaforinio. O gi tikrasis būtinai turi „arfą“!

Mielieji, būtent toks ir yra visoje Lietuvoje išgarsėjęs KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKERSTRAS (Vadovas Algimantas Treikauskas)! O atlikti gražiuosius Štrauso valsus be arfos tiesiog neįmanoma.  Tačiau koncerto ŠVENTINĖ DOVANA metu girdėsite ne tik Štrauso valsus. Pačias gražiausias dainas iš savo repertuaro, be abejo, akomponuojant orkestrui, atliks solistai LIUDAS MIKALAUSKAS ir mūsų mylimas ir gerbiamas VIRGILIJUS NOREIKA. Kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru pasirodys ir garsusis smuiko virtuozas ZBIGNEVAS LEVICKIS. Na, ir žinoma pirmoji koncerto dalis bus baigta su garsiuoju Radeckio maršu.  ....visai kaip Vienoje.

Beje, antroji koncerto dalis nė kiek nenusileis pirmąjai, nes joje karaliaus šiais  metais gausiausias žiūrovų arenas rinkę  ir vienareikšmiškai nusipelnę populiariųjų metų atlikėjų titulo – INGA VALINSKIENĖ ir OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS.

Mes nesigirsime kiek tonų garso aparatūros ar apšvietimo atsivešime. Mes tik paklausime Jūsų, o gal Jūs iš tikrųjų šventiniu laikotarpiu norėtumėte apsilankyti ŠVENTINIAME KONCERTE? O gal norėtumėte pasveikinti savo artimuosius švenčių proga? Jūs galite tai puikiai padaryti, įteikdami bilietus į koncertą, pavadinimu  ŠVENTINĖ DOVANA.
Garantuojame – neapsiriksite!

Renginio nuoroda: http://www.atmkompanija.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ŠVENTINĖ DOVANA Š 2017-12-30 19:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 19.00 - 38.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Nauji Klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose galės įsigyti iki 2017 10 30 imtinai.

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:40
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: -10% nuolaida bilietams gruodžio 11-17 d. (norint pasinaudoti nuolaida pasirinkite kainos kategoriją: 10% nuoliada)
* Nuolaida taikoma 38 Eur vertės bilietams

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Renginių sala, VšĮ
Europos pr. 122 Kaunas
Įmonės kodas 302883281