logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Šventinis koncertas ''Je t'aime!''

T 2021-12-29 19:00
Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
20.00

Šventinis koncertas „Je t‘aime!“

KAROLINA GLINSKAITĖ (Sopranas, Belgija/Lietuva)

BIRUTĖ ASEVIČIŪTĖ (Fortepijonas)

SAULĖ ASEVIČIŪTĖ (Smuikas)

 

Kas yra ta, kuri sušvinta tarsi aušra, graži kaip mėnulis, šviesi tartum saulė, pagarbią baimę

kelianti lyg pulkas su vėliavomis? (Ištrauka iš „Giesmių giesmės")

 

 

Gruodžio 29 d.  19 val. Trakų Vokės dvaro sodyboje įvyks šventinis koncertas „Je t‘aime!“.

Sopranas Karolina Glinskaitė, pianistė Birutė Asevičiūtė ir smuikininkė Saulė Asevičiūtė ragins atverti širdis pačiam meilės jausmui. Ir visai nesvarbu, kam tas meilės jausmas skirtas – žmogui, tėvynei, gamtai ar gyvenimui...  Menininkės kuria savitą himną jausmui, kuris pažadina kūrybiškas galias, polėkį, fantaziją.  Meilė yra tokia, kokią mes išgyvename.  Ji gali būti audringa, beribė, gal net nežinanti saiko arba tyli, sėjanti ramybę ir susitelkimą.  Kaip ir muzika, kurią išgirsite koncerte.  Skambės subtilios prancūzų melodijos, sentimentalios V. Bellini dainos, aistringi tango ritmai.  Išgirsite G. Fauré, C. Debussy, F. Liszt, A. Piazzolla bei kitų kompozitorių kūrinius.  Juos papildys ištraukos iš didžiosios odės meilei „Giesmių giesmė".

„Manyje gyva meilės idėja.  Ji auga ir transformuojasi kartu su patirtimi.  Aš, kaip menininkė, gyvenu jausmų chaose.  Mano susižavėjimo objektu gali tapti ne tik realūs žmonės, jų talentai, scenos herojai, vaidmenys, kuriuos įkūniju dainuodama, bet ir pats išgyvenimas.  Meilė – gyvenimo variklis, muzika – jausmų kurstytoja, aistra – noras gyventi ir kurti", – atvirai mintimis apie meilę ir kūrybinį gyvenimą dalijasi K. Glinskaitė.

 

 

VIDEO NUORODOS YOUTUBE:

Concert Je t'aime highlights

Franz Liszt “Oh, quand je dors”

Claude Debussy “Romance”

 

 

BIOGRAFIJOS:

 

Karolina Glinskaitė (sopranas), baigusi dainavimo studijas prof. V. Noreikos klasėje, tapo 2014 -2015 m. sezono operos solistų stažuotoja Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.  Jame

sukūrė Anninos ir Giovannos vaidmenis G. Verdi operose „Traviata" ir „Ernani" bei pagrindinį – Leonoros – vaidmenį vienintelėje L. Van Beethoveno operoje „Fidelio".  Daugkartinė konkursų laureatė K. Glinskaitė ilgą laiką stažavosi Italijoje.  Solistė koncertuoja Lietuvoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Italijoje.  Karolina dalyvauja Vilnius City Opera spektaliuose, tarptautiniuose muzikos festivaliuose „Morellino Classica Festival Internazionale di Scansano” (Italija), Triomphe de l’Art Music Festival (Belgija), „Sugrįžimai”, Sakralinės muzikos festivalyje, Kristupo vasaros festivalyje, nacionaliniuose festivaliuose „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu", „Alma Mater Musicalis“, „Bistrampolis“ ir kt.  2019 m. vasarą kartu su Birute ir Saule Asevičiūtėmis koncertavo JAV.  Jau aštuntus metus dainininkė yra jungtinio klasikos ir džiazo projekto „Baroque Contempo" narė. 

 

Pianistė Birutė Asevičiūtė – tarptautinių konkursų laureatė, nuolatinė festivalių dalyvė.  Ją dažnai išvysime festivaliuose „Permainų muzika", „Tebūnie naktis", „Pavasario gaida", „Mūsų miesteliai", „Kai skamba gatvės" (Rusija), M. K. Oginskio tarptautiniame festivalyje (Baltarusija- Lietuva) ir kt.  B. Asevičiūtė dalyvavo meistriškumo kursuose pas prof. Jack Weinrock (JAV), prof. A. Juozapėnaitė – Eesmaa (Estija), prof. Ulrich Eisenlohr (Vokietija), prof. Heike-Dorothee Alardt (Vokietija), prof. Helene Luyten (Belgija), prof. Michel Tranchant (Prancūzija), S. Malcev (Rusija) ir kt.  Pianistė koncertuoja su tokiomis scenos žvaigždėmis, kaip M. Vitulskis, L. Mikalauskas, J. Vaškevičiūtė, O. Kolobovaitė ir kitais atlikėjais.

 

Saulė Asevičiūtė (gim. 2004 m.) Nacionalinėje M. K. Čiurlionio meno mokykloje griežia smuiku mokytojos I. Gylytės klasėje ir Vilniaus dešimtmetėje B. Dvariono muzikos mokykloje mokosi kontraboso mokytojo A. Puidoko klasėje.  Jaunoji smuikininkė koncertavo didžiosiose Lietuvos scenose, Vilniaus Rotušėje su orkestru, diriguojant žymiajai M. Gražinytei-Tylai, dalyvavo gastrolėse Ermitaže (Sankt-Peterburge) ir Didžiojoje Novgorodo Filharmonijoje.  2017 m. respublikiniame K. Ivaškevičiaus stygininkų konkurse tapo laureate (III vieta).  Tarptautiniame konkurse „Muzika be sienų" kamerinių ansamblių kategorijoje pelnė II vietą.  Konkurse-festivalyje „Gaidų pynė 2017" kartu su kameriniu ansambliu „Saulė, Pijus ir draugai" pelnė III vietą.  2018 m. tarptautiniame konkurse „Summer Talent League" pelnė Grand-Prix.  Šiais metais Nuotolinio jaunųjų atlikėjų čekų muzikos konkurso-festivalio „Čekų parafrazės" I vietos ir nominacijos už čekų kompozitoriaus kūrinio atlikimą laimėtoja.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Šventinis koncertas ''Je t'aime!'' T 2021-12-29 19:00 Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 20.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė:  1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Trakų Vokės dvaro sodyba
Žalioji a. 2A Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ Trakų Vokės dvaro sodyba
VšĮ Trakų Vokės dvaro sodyba
Žalioji a. 2A, Vilnius
868392998/ inga@tvds.lt