Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Šventinis koncertų ciklas KALĖDOS VALDOVŲ RŪMUOSE

A 2016-12-27 19:00 - Š 2016-12-31 20:45
5.00 - 46.00
Šventinis koncertų ciklas
KALĖDOS VALDOVŲ RŪMUOSE

2016 m. gruodžio 27–31 d.
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė

***

Gruodžio 27 d., antradienį, 19 val.
Kalėdų giesmės a cappella Valdovų rūmuose
    

Vyrų vokalinis ansamblis QUORUM:
VITALIJ NEUGASIMOV (KONTRATENORAS, MENO VADOVAS)
MARIUS TURLAJUS (TENORAS)
DAINOTAS VARNAS (BARITONAS)
GINTAUTAS SKLIUTAS (BARITONAS)
ROMANAS SAVICKAS (BOSAS)
ŠARŪNAS NAVICKAS (VOKALINĖ PERKUSIJA)

Vyrų vokalinis ansamblis „Quorum“ pristato naują kalėdinę programą, kurią tradiciškai atliks a cappella. Skambės tiek senos autentiškos giesmės, tiek gana naujos populiarios dainos iš žinomų XX–XXI a. atlikėjų repertuaro. Kūrinių aranžuotės taip pat bus įvairios – nuo griežto, senovinei muzikai būdingo balsų išdėstymo iki džiazo ir popmuzikos versijų su vokalinės perkusijos (beatbox) pritarimu.

Vintažinis skambesys ir subtilus muzikinis humoras à la „The King’s Singers“, sodrios džiazinės harmonijos ir tipinis gospelinis draivas à la „Take 6“ bei šiuolaikinis a cappella – New Age formatas à la „Pentatonix“ – visa tai ir daug kitų dalykų bus galima išgirsti „Quorum“ koncerte. Ansamblis ne tik puikiai jungia įvairias tradicijas, bet ir pats kuria savo nepakartojamą atlikimo manierą – rimtai šmaikščią, griežtai laisvą, instrumentiškai vokališką, lengvą, žavią ir nuotaikingą.

Bilietų kainos: 8, 12, 15, 18 Eur

***

Gruodžio 28 d., trečiadienį, 19 val.
J. S. Bachas: kamerinė muzika istoriniais instrumentais


RODRIGO CALVEYRA (cinkas)
MANFREDO KRAEMER (smuikas)
JUAN MANUEL QUINTANA (viola da gamba)
LEONARDO GARCÍA ALARCÓN (klavesinas)

Programoje – Johann Sebastian Bach.

Bilietų kainos: 5, 9, 12, 15 Eur

***

Gruodžio 29 d., ketvirtadienį, 19 val.
Jurgos Šeduikytės ir grupės koncertas „Permainos“


JURGA ŠEDUIKYTĖ ir grupė

Gruodžio 29 d., skaičiuojant paskutines 2016 m. akimirkas, atlikėja Jurga Šeduikytė kviečia klausytojus išvysti ir išgirsti kitokią Jurgą. Koncerte dainininkė klausytojus stebins nuo pirmos iki paskutinės pasirodymo minutės – netikėtu puikiai pažįstamų kūrinių skambesiu bei dar niekur negirdėtomis dainomis iš pavasarį pasirodysiančio albumo.

Dainų „Nebijok“, „Aš esu tiktai jei tu esi“, „Smėlio žmonės“ aranžuotės žymės atlikėjos muzikines permainas, o premjerinės dainos taps intriguojančia pažintimi su naująja Jurga.

Didingoje Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų aplinkoje viena populiariausių šalies atlikėjų su grupe dovanos vakarą tiems, kurie pasiilgo jaukaus, nuoširdaus, gyvo skambesio ir stebinančių pokyčių.

Bilietų kainos: 15, 21, 26, 30 Eur

***

Gruodžio 30 d., penktadienį, 19 val.
„Mūzos įkvėpti“
Salve Musa, vivat Musica!


MŪZA RUBACKYTĖ (fortepijonas)
KLAIPĖDOS KAMERINIS ORKESTRAS
Meno vadovas MINDAUGAS BAČKUS

Lietuvos publikos puikiai žinoma ir mėgstama tarptautinio garso pianistė Mūza Rubackytė švęsti Kalėdų ir pasidalyti užburiančiais fortepijono garsais grįžta į tėvynę. Šio vakaro scenos partneris – kūrybine energija ir polėkiu išsiskiriantis, kaskart netikėtais eksperimentais ir įdomiomis klasikos bei šiuolaikinių autorių kūrinių interpretacijomis publiką stebinantis Klaipėdos kamerinis orkestras.

Programoje: Ludwig van Beethoven, Johann Sebastian Bach, Johann Adolph Hasse, Wolfgang Amadeus Mozart.

Bilietų kainos: 15, 21, 26, 30 Eur

***

Gruodžio 31 d., šeštadienį, 20 val.
Naujametis koncertas „Metų laikai“


Kamerinis orkestras CAPPELLA TEMPORALE
VILIJA MAŽINTAITĖ (sopranas)
PHILIP NODEL (obojus)


Paskutinę metų dieną specialiai šiam vakarui suburtas kamerinis orkestras, lietuvių sopranas Vilija Mažintaitė ir obojaus virtuozas Filipas Nodelis (Philip Nodel) žada nepamirštamą muzikinę kelionę su Antonijaus Vivaldžio (Antonio Vivaldi) „Metų laikais“, nuostabiomis melodijomis, muzikiniais pokštais ir staigmenomis!

Bilietų kainos: 15, 25, 37, 45 Eur

***

PAPILDOMA INFORMACIJA:


• Bilietus galima įsigyti Valdovų rūmų muziejaus kasose. Nuo 2016-11-21 bilietais prekiaus ir „Bilietai LT“ kasos bei www.bilietai.lt
• Pateikus „Omni ID“ kortelę, 2 bilietam taikoma 20 proc. nuolaida.
• Mokiniams, studentams, senjorams taikoma 20 proc. nuolaidos 1 bilietui, neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida 2 bilietams.
• Į gruodžio 28, 30 ir 31 d. koncertus prašom nesivesti ikimokyklinio amžiaus vaikų. Juos su visa šeima kviečiame į edukacinius užsiėmimus Valdovų rūmuose!
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai