Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Svetlanos Kopylovos koncertas

A 2020-02-18 19:00
14.00 - 21.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Sutikime!

Autorės-atlikėjos Svetlanos Kopylovos koncertas visada yra nepakartojamas, net jei jame skamba seni ir garsūs hitai. Alegorinės dainos - tiesiogiai su jos vardu susijęs žanras, kuris yra populiarus tarp Svetlanos kūrybos gerbėjų. Šios autorės dainos yra tokios gyvenimiškos ir prasmingos, o atlikimas yra toks nuoširdus, kad daugelis pradeda verkti net prieš savo valią, atpažindami save tam tikruose personažuose ar situacijose, apie kurias ji pasakoja savo dainų siužetuose. Jos kūryboje svarbiausia yra moralinė pusė. O šiais laikais tai labai sunku rasti! Štai kodėl žmonės, kurie trokšta kažko gryno ir dvasingo, gilinasi į Svetlanos darbą kaip į gyvybę teikiantį šaltinį.

Per 15 metų ji surengė apie 1000 koncertų ir išleido 18 albumų. Repertuaras yra didžiulis - 2,5 valandos, skirtos koncertui, akimirksniu pralekia ir niekas nenori išeiti iš salės. Ir ji ne bėga nuo žmonių - po spektaklio visada vyksta autografų sesija, žmonės nori kalbėtis ir fotografuotis. Kas niekada nėra buvęs Svetlanos Kopylovos koncerte, bus nustebęs, ne kiekvienas žmogus jos dainose galės rasti dalelę savęs.

Svetlana Kopylova baigė Shchukino Teatro mokyklą Maskvoje, vaidino filmuose, įskaitant „Mano vardas Arlekino“, „Šokėjo laikas“ ir kitus. Ji parašė dainas pop daininkams: Kristinai Orbakaitei, Vičeslavui Malezhikui, Igoriui Surahanovui, Valentinai Tolkunovai ir kitiems. Iki šiol Svetlana yra išleidusi 18 dainų albumų, dvi muzikos kolekcijas ir autobiografinę knygą „Nėra tokio adreso“, kurios tiražas buvo išpirktas per 2 metus. Tačiau taip pat yra audio knyga, įrašyta Svetlanos balsu kartu su gitaristu Michailu Olenchenko. Koncerte antrąją gitaros dalį atlieka virtuozas Dmitrijus Koltakovas.

Renginiai
Renginių nerasta
Pinigų grąžinimas (Atšauktas) Svetlanos Kopylovos koncertas | Klaipėda Pinigų grąžinimasPinigų grąžinimas(Atšauktas) Svetlanos Kopylovos koncertas | Klaipėda Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Loading...
Perkrauti