logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Šviesa spindi tamsoje | Duodeco

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

ŠVIESA SPINDI TAMSOJE

 

Vokalinis ansamblis „Duodeco“

Meno vadovas Povilas Vanžodis

Programoje: J. MacMillan, O. Gjeilo, M. Sokaitė, M. Natalevičius, V. Augustinas

 

Evangelisto Jono „Prologo“ žodžiais „Šviesa spindi tamsoje, ir tamsa jos neužgožė“ (Jn 1, 5), jaunas ir gaiva pulsuojantis „Duodeco“ vokalinis ansamblis, kviečia jus pasinerti į vilties slėpinius, ypač šiuo sudėtingu pandemijos laikotarpiu. Koncerto programai pasirinktos muzikinės kompozicijos leis kiekvienam išgyventi „Tas Žodis tapo kūnu ir gyveno tarp mūsų“ (Jn 1, 14) Šv. Jono žodžius, kai Žodyje slypinti Gyvybė tampa kūnu ir žmonių šviesa, nes „Pradžioje buvo Žodis“ (Jn 1, 1), nes šis Žodis – tai amžinasis vilties tapsmas „tarp mūsų“.

Koncerto programa sudaryta taip, kad jo metu skambėtų šių dienų aktualioji chorinė muzika, kaip išgyvenamų situacijų aktualumo provaizdis, skatinantis ne tik apmąstyti nūdieną, bet ir pažvelgti į ją naujomis akimis: „Sukurk man tyrą širdį, Dieve, ir atnaujink manyje ištikimą dvasią“ (Ps 51, 12).

Vokalinio ansamblio „Duodeco“ sudėtis: sopranai – Augustė Andrijauskaitė ir Justina Leinartaitė, altai – Ūla Zemeckytė ir Evita Rudžionytė, tenorai – Povilas Vanžodis ir Evaldas Alekna, bosai – Gabrielius Gaidamavičius ir Arūnas Maliukas.

 

Dėmesio! Pagal šiuo metu galiojančius LR Vyriausybės teisės aktus:

·         Atvykstant į koncertą (sulaukusiems 16 m. ir vyresniems asmenims) būtina turėti Galimybių pasą / ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą arba kitus dokumentus, įrodančius vakcinacijos, persirgimo, atlikto PGR tyrimo arba greitojo antigeno testo neigiamo rezultato, antikūnų tyrimo teigiamo rezultato faktą įrodantys dokumentai.

·         Renginio metu privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes ar respiratorius.

·         Į koncertus draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), karščiuojate. Asmenys, turintys išvardintus simptomus, į renginį nebus įleidžiami ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti