logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Švyturys Nealkoholinis | Colours of Bubbles

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Švyturys Nealkoholinis |  Colours of Bubbles

Išsilaisvinimas iš rutinos gniaužtų, išsitaškymas su roko muzika ir šiauliečių sugrįžimas į Vilnių – pirmajame „Colours of Bubbles“ koncerte šiais metais „Vasaros terasoje“ birželio 24 dieną!

„Tai bus pirmas koncertas po velniškai ilgo laiko. Neabejojam, kad tiek mes, tiek žmonės yra išsiilgę gyvos muzikos, todėl tai bus ypatingas susitikimas! Seksas po ilgo laiko juk visad būna geresnis, ar ne?“, –šypsosi „Colours of Bubbles“ nariai.

Kasmetiniame grupės vizite sostinės „Vasaros terasoje“ „Colours of Bubbles“ atliks tiek savo naujausius kūrinius iš albumo „9 mm“ – „Memento“, „Only God Forgives“, „To Jane“ „Too Much is Not Enough“, „Russian Roulette“, tiek ir ryškiausias dainas iš pirmųjų grupės albumų „Inspired by a True Story“ ir „She Is the Darkness“.

Nėra abejonės, kad praktiškai namų aikštelėje vyksiančiame „Colours of Bubbles“ koncerte susitiks per seniai nesimatę bičiuliai, pakils roko gerbėjų rankos ir vėl stipriai suplasnos vėliavos!

-----------

Dėl staliukų rezervacijos kreiptis telefonu +370 (695) 76 560 darbo dienomis nuo 12.00 iki 18.30. Rezervacijos mokestis – 10 Eur/žmogui (minimali suma – 40 Eur/staliukui) – ši suma bus panaudota gėrimų sąskaitai apmokėti bare.

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti