logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

„Tango Argentino“ PRAMOGAUKIT.LT

S 2021-12-05 19:00
Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
7.20

Į renginį bus įleidžiami tik galiojantį „Galimybių pasą“ turintys klausytojai.

Visiems, ieškantiems romantikos, šilumos, sielos atgaivos ir pozityvių emocijų „Arts Libera International“ dovanoja įspūdingą, sielas ir kūnus kaitinantį renginį „Tango Argentino“.

 

Autentiška ir nuoširdi muzika bei meilės ir aistros šokis į Lietuvą atvyksta tiesiai iš pačios tango tėvynės  Argentinos. Lietuvos koncertinėse scenose kartu pasirodys charizmatiškieji tango profesionalai – dainininkas, kompozitorius, gitaristas  Eduardo Gimenez, akordeono virtuozas Nerijus Bakula, ir daugelio tarptautinių konkursų ir festivalių laureatai  - šokėjai Brigita ir Carlos Rodriguez. Talentingi muzikantai paruošė išskirtinio grožio ir nepaprastai romantišką meninę programą į kurią elegantiškai įsikomponavo jausmingų šokėjų pora. Skambant tango karaliaus Astor Piazzolla ir garsių tango kompozitorių Jose Padula,  Juan Carlos Cobian,  Francisco Canaro,  Carlos Gardel,  Mariano Mores ir kt. melodijoms, scenoje pasklis magiška argentinietiško tango dvasia.

Eduardo Gimenez gimęs Urugvajuje yra puikus tradicinės ir populiariosios argentinietiškos muzikos atlikėjas, pasižymintis unikaliu balso tembru ir jausmingu dainavimu.

Tarptautinių konkursų laureatas, akordeono virtuozas Nerijus Bakula priklauso tai muzikantų kategorijai, kurie daro didelę įtaką tango meno populiarinimui tarptautiniu mastu. N. Bakulos atlikime skamba muzika nuo argentinietiško A. Piazzollos tango iki svaiginančių prancūziškų musette pasažų. Būtina paminėti, kad atlikėjas puikiai įvaldęs improvizacinį meną ir jo akordeonui paklūsta patys įvairiausi muzikiniai stiliai.

„Tango nėra vien tik žingsniai ar jų deriniai, tango – tai kultūros, kurioje aš gyvenu nuo vaikystės, išraiška. Šiame šokyje tu gali išreikšti visą pojūčių ir jausmų vaivorykštę – nuo gilaus santūraus skausmo ir kančių iki visapusės meilės ir džiaugsmo.“, - aistringąjį tango šokį apibūdina tradicinio „gyvojo“ tango meistras Carlos Rodriguez iš Buenos Airių, kuris kartu su Brigita Rodriguez užpildo sceną kerinčiu šokiu. Šokėjai 2019 m. tapo tarptautinio Tango čempionato Didžiojoje Britanijoje nugalėtojais, o 2021 m. Miunsterio tango festivalio ir Europos tango čempionato nugalėtojais Tango de Pista ir Milonga kategorijose.

Visa tai pamatysite magiškame tikrojo argentinietiško tango teatralizuotame koncerte skirtame Jums, mieli žiūrovai. Pripažinti artistai, kurių pasirodymai pritraukia pilnas koncertų sales, laukia susitikimo su Lietuvos tango meno gerbėjais.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
„Tango Argentino“ PRAMOGAUKIT.LT S 2021-12-05 19:00 Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 7.20
Renginio vieta
Kauno valstybinė filharmonija
L. Sapiegos g. 5 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Libera arts international LTD
7 Redwood Close, Bulwark (NP16RJ); Ard. koresp. Minties g. 32-29, Vilnius
+44 795 1166977 (UK), +370 677 00699 (LT)
Įmonės kodas: 10309566
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą „Tango Argentino“ Tiketa.ltTiketa.lt„Tango Argentino“ Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 10.00 - 22.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą „Tango Argentino“ Tiketa.ltTiketa.lt„Tango Argentino“ Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys 15.00 - 20.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą „Tango Argentino“ PRAMOGAUKIT.LT Tiketa.ltTiketa.lt„Tango Argentino“ PRAMOGAUKIT.LT Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys 9.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!