Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Tango Reaction | Serbija

K 2018-11-22 19:00
Vilniaus miesto rotušė, Vilnius
9.50 - 18.00
Tango Reaction | Serbija
Lapkričio 22 d. Vilniaus miesto Rotušė


MYGTUKAI IR DUMPLĖS (TANGO REACTION) yra unikalus giminingų instrumentų - bandoneono ir skaitmeninio (digital) akordeono - žaismas. Akordeono festivalio scenoje siautės ugningieji serbai, kurių muzikavimui paklūsta ne tik mygtukų galybės, bet ir spalvingi žanrai - nuo klasikos iki tango, nuo prancūziškos iki Balkanų muzikos ar pačių atlikėjų sukurto balkango žanro.

Ansamblis gimė, kuomet Aleksandar Nikolić ir Petar Marić, 15 metų dalinęsi mokytojo ir mokinio pozicijomis, galiausiai nusprendė kartu žengti į sceną. Didžiulio pasisekimo jau sulaukė Graikijoje, Italijoje, Kinijoje, Portugalijoje, Maltoje, Suomijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Kroatijoje, Bosnijoje, Serbijoje ir dar daugelyje kitų pasaulio valstybių.

Aleksandar Nikolić (bandoneonas/akordeonas) – Mokėsi Belgrado Vuković muzikos mokykloje. 1997 baigė magistro studijas Bratislavos muzikos akademijoje (Slovakija). Atlikėjas yra tarptautinių konkursų Citta di Castelfidardo ir Premio Stefano Bizzari – Morro d’oro laureatas. 2008- aisiais nugalėjo “Astor Piazzolla Music Award” konkurse.

Dėl savo aistros tango muzikai Aleksandr Nikolić pradėjo groti bandonija ir iki šiol yra vienintelis bandonininkas visoje Serbijoje. Atlikėjas yra tarptautinio šokio ir muzikos šou “Tango De Mi Vida” bei tarptautinio Belgrado Tango festivalio meno vadovas, taip pat vieno žymiausių Europos tango orkestro “Beltango” įkūrėjas. “Beltango” orkestras grojo 800 koncertų daugiau negu 25-iose pasaulio valstybėse. Taip pat muzikantas įkūrė ir vadovauja Belgrado Tango asociacijai. Aleksandr taip pat kuria muziką savo originaliame stiliuje balkango. Tai unikalus tango ir Balkanų muzikos mišinys, kuris sparčiai ėmė populiarėti muzikos pasaulyje.

Akordeonininkas Petar Marić pasaulyje yra žinomas kaip vienas geriausių jaunosios kartos akordeonininkų. Akordeonininką galima apibūdinti lyg unikalią talento ir muzikalumo kombinaciją, kuri scenoje užburia kiekvieną klausytoją. Jis tapo Tarptautinės akordeonistų konfederacijos jau 65 – erius metus organizuojamo prestižinio konkurso “Coupe Mondiale” absoliučiu nugalėtoju. Atlikėjas laimėjo klasikinės muzikos, populiariosios muzikos ir skaitmeninės (digital) muzikos kategorijose, taip įgydamas geriausio visų žanrų muzikos atlikėjo akordeonisto titulą.

Petar Marić taip pat yra tokių konkursų kaip: Trophée Mondiale de l’Accordeon 2009, Internationaler Klingenthal Akkordeon Wettbewerb – Vokietija, Premio Citta di Castelfidardo – Italija, Coupe Jeunesse – Slovakija, Spoleto Music Festival – Italija laureatas. Taip pat jam buvo įteikti svarbiausi Serbijos apdovanojimai: Belgrado miesto apdovanojimas, “Belgrado angelas”, princo Aleksandar Karađorđević chartija.

Petar Marić mokėsi Belgrado Dr Vojislav Vučković muzikos mokykloje, kur muzikavimo paslapčių jį mokė profesorius Aleksandar Nikolić, su kuriuo dabar dalijasi scena. Atlikėjo karjeroje buvo periodas, kuomet Prancūzijoje pasinėrė į populiariosios muzikos platybes, tačiau tuo pat metu baigė ir klasikinės muzikos studijas Bratislavos konservatorijoje.Atlikėjas savo koncertais abejingų nepaliko Europoje, JAV, Kanadoje, Pietų Korėjoje, Kinijoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje.

Renginio nuoroda: http://www.akordeonofestivalis.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Tango Reaction | Serbija K 2018-11-22 19:00 Vilniaus miesto rotušė, Vilnius 9.50 - 18.00
Svarbi informacija
BILIETAI BRANGS!

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- studentams ir senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- LAA nariams 50% nuolaida (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Didžioji gatvė 31 Vilnius Lietuva