Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Tarptautinis kantri muzikos festivalis ''Visagino country 2019''. ŠEŠTADIENIO BILIETAS

Š 2019-08-24 18:00
Visagino miestas, Visaginas
6.00 - 15.00

Susitikime VISAGINO COUNTRY festivalyje!  

Rugpjūčio 23­­­–24 dienomis sukite ratus į Visaginą! Čia kasmet iš visos Lietuvos bei užsienio šalių atvyksta visi, neįsivaizduojantys vasaros be geros gyvos muzikos – be kantri muzikos!

Atvykę ir prisijungę prie skrybėlėtųjų, mėgausitės įtraukiančia muzika, draugiška atmosfera, smagiomis atrakcijomis, nuostabia gamta bei ežero gaiva. Čia Jūs būtinai sutiksite seniai matytą bičiulį, įgysite naujų draugų bei patirsite nepakartojamų įspūdžių. Ir nesvarbu kiek jums metų – visi atrasite sau kažką įdomaus ir naujo, turiningai bei smagiai praleisite dar vieną puikų besibaigiančios vasaros savaitgalį. O po dviejų pašėlusių parų atsisveikindami pažadėsite vieni kitiems kitąmet vėl čia susitikti!

Šiemet festivalyje pamatysite ir išgirsite: Jessica Lynn (JAV), „The Interstate Express" (JK), „Allwoods" (Ispanija), „Ukulele Band“ (Italija), Gaelle Buswel (Prancūzija), Sentiment Falls (Švedija), J. Tex & „The Volunteers" (Danija), Marina Kapuro (Rusija), Carolina & „The Lucky Ones" (Lenkija). Lietuvai atstovaus grupė "The Road Band" ir country tėvas Virgis Stakėnas, kuris, kaip visada, be geriausių savo dainų, pagros ir kažką naujo.

Ar bus dar kas nors ypatingo? Žinoma! Sekite mūsų naujienas svetainėje www.visaginocountry.lt bei facebook paskyroje ir sužinosite.

Tad, iki susitikimo „Visagino country 2019“!

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Tarptautinis kantri muzikos festivalis ''Visagino country 2019''. ŠEŠTADIENIO BILIETAS Š 2019-08-24 18:00 Visagino miestas, Visaginas 6.00 - 15.00
Svarbi informacija
Bilietai brangs!
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 6 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 5€ vaikams nuo 7 iki 12 metų (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Visagino miestas
PARKO G. 2 C Visaginas Lietuva
Organizatorius
Miesto šventė, VšĮ
Miesto šventė, VšĮ
Savanorių pr. 151, Kaunas
info@visaginocountry.lt / +37069824159
Įmonės kodas: 135543117
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Tarptautinis kantri muzikos festivalis ''Visagino country 2019''. PENKTADIENIO BILIETAS PopuliarusPopuliarusTarptautinis kantri muzikos festivalis ''Visagino country 2019''. PENKTADIENIO BILIETAS Visagino miestas, Visaginas 6.00 - 12.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!