Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Tarptautinis menų festivalis DRUSKININKŲ VASARA SU M. K. ČIURLIONIU

K 2019-06-06 19:00
Spa Lietuva Druskininkai, salė NEMUNAS, Druskininkai
5.00

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS      

Lietuvos nacionalinį simfoninį orkestrą (LNSO) 1940 metais įkūrė kompozitorius, dirigentas ir pianistas Balys Dvarionas. 1964-2015 m. orkestrui dirigavo ir vadovavo Juozas Domarkas, nuo 2015-ųjų rudens kolektyvo meno vadovo ir vyriausiojo dirigento pareigas eina Modestas Pitrėnas.

Kolektyvas kasmet surengia apie 50 koncertų Filharmonijos Didžiojoje salėje ir kitose Lietuvos scenose, dažnai gastroliuoja užsienyje. Lankytasi daugelyje Europos šalių, Japonijoje, Pietų Amerikoje, Pietų Korėjoje, grota garsiose salėse.

LNSO koncertavo su daugeliu žymių atlikėjų, įvairių kartų ir tautybių nuostabių instrumentininkų bei vokalistų, iš jų minėtini dainininkai M. Caballé, J. Norman, S. Larinas, V. Urmana, , V. Noreika, pianistai E. Gilelsas, D. Baškirovas, D. Pollackas, S. Tiempo, M. Rubackytė, P. Geniušas, smuikininkai G. Kremeris, L. Koganas, V. Spivakovas, S. Krylovas, Ph. Graffinas, V. Čepinskis, violončelininkai M. Maiskis, I. Monighetti, D. Geringas, M. Rastropovičius, altininkas J. Bašmetas.

LNSO sukauptame repertuare – ir praėjusių epochų oratorinio bei simfoninio žanro kūriniai, ir moderni, šiuolaikinė muzika, kurios kontekste išsiskiria solidžios lietuvių kompozitorių partitūros nuo M. K. Čiurlionio simfoninių poemų iki B. Dvariono, E. Balsio, J. Juzeliūno, A. Rekašiaus, F. Bajoro, V. Barkausko, O. Balakausko, V. Bartulio, R. Šerkšnytės,

A. Šenderovo opusų.

DOVILĖ KAZONAITĖ                                                                   
baigė E. Balsio menų gimnaziją. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijo choro dirigavimo ir solinio dainavimo specialybes.
Nuo 2013 metų solistė dainuoja Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. 2017 pelnė „Operos vilties“ premiją už grafienės Gabrielės vaidmenį J. Štrauso operetėje „Vienos kraujas“. Yra atlikusi Barbarinos vaidmenį („Figaro vedybos“ W. A. Mozart), Aninos vaidmenį („Traviata“ G. Verdi), Mersedes („Karmen“ G. Bizet) ir kt.
Solistė yra kviečiama dalyvauti įvairiuose projektuose su Lietuvos valstybiniu dainų ir šokių ansambliu „Lietuva“, VCO Vilniaus city opera (vad. D. Ibelhaubtaitė), su Baltijos kameriniu operos teatru. Rengia koncertines programas su Čiurlionio kvartetu,  Klaipėdos kameriniu orkestru. Atlikėja yra labai vertinama šių laikų lietuvių kompozitorių, kurie kviečia solistę atlikti savo naujus kūrinius. Anot muzikologės Juditos Žukienės, solistės atliekami lietuviški kūriniai, malonaus tembro, savitos interpretacijos ir raiškios dikcijos dėka, atgyja ir gyvena.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Tarptautinis menų festivalis DRUSKININKŲ VASARA SU M. K. ČIURLIONIU K 2019-06-06 19:00 Spa Lietuva Druskininkai, salė NEMUNAS, Druskininkai 5.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Grand SPA Lietuva, Druskininkai
V.Kudirkos g.45, Druskininkai Druskininkai Lietuva
Organizatorius
Lietuvos muzikų rėmimo fondas
A. Smetonos g. 8 – 3 Vilnius
Įmonės kodas: 190726852