Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Tarptautinis projektas - miuziklas Baltican Carmen | Alytus

K 2019-02-07 18:00
Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Alytus
15.00
Tarptautinis projektas - miuziklas ”Baltican Carmen Show”

  Vasario 7 d. 18.00 val. Alytaus  Kultūros ir Komunikacijų Centre  vyks Tarptautinio projekto - miuziklo „Baltijos Karmen“ premjera. Šis įspūdingas šou - tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, naujoviškai interpretuojanti nemirtingą George Bizet šedevrą, kuriame apjungti gražiausi pasaulio populiariosios klasikos kūriniai. Šį miuziklą  sukūrė žinomas prodiuseris, legendinės grupės „Hiperbolė“  įkūrėjas Viktoras Prapras. „Baltijos Karmen“ pasirodymai jau vyko Latvijoje ir Estijoje, kur sulaukė audringų ovacijų perpildytuose koncertų salėse, nes yra skirtas įvairaus amžiaus žiūrovui - nuo jauno žmogaus  iki „pagyvenusio jaunimo“. Projekte dalyvauja atlikėjai iš įvairių šalių. Pagrindinį Karmen vaidmenį atlieka - žavingoji ispanų kilmės dainininkė ir temperamentingoji šokėja Anna Dribas; jai talkina Tarptautinių konkursų laureatai, solistai - Laimonas Bendaravičius; Edgaras Davidovičius. Publiką savo pasirodymais sužavės Tarptautinių  ir TV šokių konkursų laureatai, aukščiausio lygio šokėjai: Katerina Voropaj; Deividas Meškauskas; Ieva Konopliovaitė ir Justinas Girdvainis. Žiūrovus maloniai nustebins  muzikantai - virtuozai:  smuikininkė – Gabriela Aniola  ir gitaristas Artur Sabilo. Įspūdingo pasirodymo metu sceną papuoš spalvinga scenografija, šviesos efektai bei 40 komplektų sceninių rūbų.  Nepraleiskite progos aplankyti šį nuostabų  reginį.

Gerą nuotaiką - garantuojame !!!

Informacija ir bilietų platinimas:  Alytaus Kultūros  ir  Komunikacijų centro kasoje bei www.bilietai.lt.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Tarptautinis projektas - miuziklas Baltican Carmen | Alytus K 2019-02-07 18:00 Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Alytus 15.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
UAB Muzikos turas
Krokuvos 8A-18 Vilnius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta