Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Tarptautinis projektas - miuziklas Baltican Carmen | Vilnius

T 2019-04-24 19:00
Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmai, Vilnius
17.00 - 21.00
Tarptautinis projektas - miuziklas ”Baltican Carmen Show”

Balandžio 24d.19.00 val. Šv.Velykų ir Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga Vilniaus Kultūros, pramogų ir sporto rūmuose (Žirmūnų 1E) vyks Tarptautinis projektas- miuziklas Baltijos Carmen“. Šis įspūdingas šou-tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, kurioje apjungti gražiausi pasaulio populiariosios klasikos kūriniai. Šį miuziklą  sukūrė  ir 40 pasirodymų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje surengė žinomas prodiuseris, vienas iš legendinės grupės „Hiperbolė“  įkūrėjų - Viktoras Prapras. Pagrindinį Carmen vaidmenį atliks - žavingoji ispanų kilmės dainininkė ir temperamentingoji flamenko šokėja -Anna Dribas, specialiai šiam projektui išmokusi lietuvių kalbą.  Jai talkins Tarptautinių konkursų laureatai, solistai - Laimonas Bendaravičius ir Edgaras Davidovičius. Publiką savo pasirodymais žavės Tarptautinių  konkursų laureatai ir TV šokių projektų  nugalėtojai, aukščiausio lygio šokėjai: Deividas Meškauskas; Katerina Voropaj; Justas Girdvainis; Ieva Konopliovaitė  bei kiti muzikantai - virtuozai. Įspūdingo pasirodymo metu sceną papuoš spalvinga scenografija, šviesos efektai  bei 50 komplektų sceninių rūbų. Nepraleiskite progos aplankyti šį nuostabų  reginį. Gerą nuotaiką – garantuojame ! 

Informacija ir bilietų platinimas: www.bilietai.lt  ir tel. +370 698 37774
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Tarptautinis projektas - miuziklas Baltican Carmen | Vilnius T 2019-04-24 19:00 Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmai, Vilnius 17.00 - 21.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
UAB Muzikos turas
Krokuvos 8A-18 Vilnius
Kitos datos Tas pats organizatorius