Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Tarptautinis projektas - miuziklas Baltican Carmen | Vilnius

T 2019-04-24 19:00
Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmai, Vilnius
17.00 - 21.00
Tarptautinis projektas - miuziklas ”Baltican Carmen Show”

Balandžio 24 d. 19.00 val. Vilniaus Kultūros, pramogų ir sporto rūmuose vyks Tarptautinio projekto - miuziklo „Baltijos Karmen“ premjera. Šis įspūdingas šou - tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, naujoviškai interpretuojanti nemirtingą George Bizet šedevrą, kuriame apjungti gražiausi pasaulio populiariosios klasikos stilizuoti kūriniai. Šį miuziklą  sukūrė žinomas prodiuseris, legendinės grupės „Hiperbolė“  įkūrėjas Viktoras Prapras. „Baltijos Karmen“ pasirodymai jau vyko Latvijoje ir Estijoje, kur sulaukė audringų ovacijų, nes yra skirtas įvairaus amžiaus žiūrovui- nuo jauno žmogaus  iki „pagyvenusio jaunimo“ . Projekte dalyvauja atlikėjai iš įvairių šalių. Pagrindinį Karmen vaidmenį atlieka - žavingoji ispanų kilmės dainininkė ir temperamentingoji šokėja Anna Dribas;  jai talkina Tarptautinių „Bethoveno“ vardo ir „Romansiada“ konkursų, vykusių Čekijoje ir Italijoje  laureatai, solistai - Laimonas Bendaravičius ; Edgaras Davidovičius. Publiką savo pasirodymais sužavės Tarptautinių ir TV šokių konkursų laureatai, aukščiausio lygio šokėjai: Katerina Voropaj ; Deividas Meškauskas ; Justinas Girdvainis ir Ieva Konopliovaitė. Žiūrovus maloniai nustebins  muzikantai - virtuozai:  smuikininkė – Gabriela Aniola  ir gitaristas Artur Sabilo.  Įspūdingo pasirodymo metu sceną papuoš spalvinga scenografija, šviesos efektai  bei 40 komplektų sceninių rūbų.  Nepraleiskite progos aplankyti šį nuostabų  reginį.

Gerą nuotaiką - garantuojame !!!

Informacija ir bilietų platinimas:  www.bilietai.lt.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Tarptautinis projektas - miuziklas Baltican Carmen | Vilnius T 2019-04-24 19:00 Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmai, Vilnius 17.00 - 21.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
UAB Muzikos turas
Krokuvos 8A-18 Vilnius
Kitos datos Tas pats organizatorius