logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Tarsi Vilnius - audiovizualinis miesto koliažas

Pn 2022-07-15 21:00
Valdovų rūmai, Vilnius
27.00 - 49.00
Vilnius 700 pristato:
 
Šeštą festivalio vakarą Valdovų rūmų Didysis kiemas pažirs į koliažą. Premjerinis originalaus formato kūrinys apjungs Eitvydo Doškaus kinematografiją, Pauliaus Kilbausko bei Vyginto Kisevičiaus garso kompozicijas ir choro BEL CANTO bei orkestro (dir. Modestas Pitrėnas) gyvai atliekamą muziką bei dokumentinius kino kadrus.

Kiek žmonių, tiek vilnių. Miestas, kurį iki skausmo pažįstate jūs, kitiems rodo visai kitokį veidą, kalba jums negirdėtais balsais. Verta suabejoti „ar tai Vilnius?“ ir patirti unikalią meninę sostinės interpretaciją. Vaizdų ir garsų emocijose ryškėjantys miesto bruožai kadras po kadro, taktas po takto kurs autentišką audiovizualinį Vilniaus portretą: šiandieninį, istorinį, nuolat kintantį.

Vienas žymiausių šiandienos lietuvių kino operatorių E. Doškus išsiskiria ypatingu meniniu įžvalgumu. Jo kuriamų vaizdų estetikai būdingos kruopščios šviesos ir spalvų spendimų paieškos bei daugiaprasmiai peizažai. Su Šarūnu Bartu, Deimantu Narkevičiumi, Emilija Škarnulyte ir kitais pasaulyje pripažintais kino bei videomeno kūrėjais bendradarbiaujančio operatoriaus darbai įvertinti „Sidabrine gerve“ ir „Ąžuolu“ – pagrindiniu Lietuvos kino operatorių prizu. E. Doškaus nufilmuoti filmai ne kartą rodyti Kanų, San Sebastiano ir kituose prestižiniuose tarptautiniuose kino festivaliuose.

Kompozitorių P. Kilbausko ir V. Kisevičiaus duetas puikiai pažįstamas ir melomanams, ir sinefilams. Į istoriją įėję kaip legendinių muzikinių reiškinių – tokių kaip grupė „Empti“ ar „Kurak“ – vėliavnešiai, šiuo metu kompozitoriai daugiausiai dėmesio skiria garso takelių kino filmams kūrybai. „El Padre Medico“ (rež. Vytautas Puidokas), „Čia buvo Saša“ (rež. Ernestas Jankauskas) ir „Spoguli Spoguli“ (rež. Laila Pakalnina) – tik keletas P. Kilbausko ir V. Kisevičiaus darbų kine pavyzdžių. Dueto kompozicijos puikuojasi ir aukščiausių Lietuvos kino apdovanojimų „Sidabrinės gervės“ sąrašuose – ne tik nominantų, bet ir laureatų.
 
Choras Bel Canto (meno vadovas Dr. Egidijus Kaveckas) – tai mišrus nepriklausomas choras, pelnęs Didįjį prizą „InCanto Mediterraneo“ chorų konkurse Italijoje (2019 m.), aukso medalį Pasaulio chorų olimpiadoje (2014 m.), taip pat dalyvavęs prestižiniuose chorų konkursuose Busane (Pietų Korėja), Tolosoje ir Torrevieja (Ispanija). Choras Bel Canto tapo pirmuoju Lietuvos choru, pristačiusiu oficialų kanalą YouTube ir publikavusiu savo muziką Spotify, Apple Music ir Amazon Music. 2016 m. choras pirmą kartą šalies chorinės muzikos istorijoje surengė bendrą projektą su vienu garsiausių pasaulyje kompozitorių ir dirigentų, Grammy laureatu, TED pranešėju, Virtual Choir autoriumi Eric Whitacre. 2018 m. choras Bel Canto įgyvendino ambicingiausią choro istorijoje „Open to the World“ muzikinį projektą. Septyniuose ciklo koncertuose choras pasirodė kartu su garsiausiais pasaulyje šiuolaikiniais kompozitoriais Eric Whitacre ir Ola Gjeilo, geriausiais Švedijos chorais Svanholm Singers ir Sofia Vokalensemble, elitiniu vokaliniu ansambliu VOCES8 (JK) ir šveicarų choru Männerstimmen Basel. Choro „Open to the World“ koncertus gyvai stebėjo 3 500 žiūrovų, o informacija apie projektą pasiekė šimtus tūkstančių šalies gyventojų.
 
Renginys yra Vilniaus 700-ojo jubiliejaus programos dalis. Sužinokite daugiau www.700vilnius.lt
 
---
Atnaujinta 2022 04 15
Pranešame, kad
dėl pasikeitusių atlikėjų grafiko keičiasi renginių datos. Renginys „Tarsi Vilnius - audiovizualinis miesto koliažas“, kuris turėjo įvykti 2022 m. liepos 18 d. Vilniuje yra perkeltas į 2022 m. liepos 15 d.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginio data prašome užpildyti grąžinimo formą.
Prašymą rasite čia: https://bit.ly/3tHWnE3
Prašymai priimami iki balandžio 30 d.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Tarsi Vilnius - audiovizualinis miesto koliažas Pn 2022-07-15 21:00 Valdovų rūmai, Vilnius 27.00 - 49.00
Svarbi informacija
Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30 - 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių/anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus neužimant papildomos sėdimos vietos (kontrolės metu patiekti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Valdovų rūmai
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Baleto teatras, VšĮ
Pylimo g. 9-1 Vilnius
info@forsevent.com; +370 621 31 936
Įmonės kodas: 302629386
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Daddy Was A Milkman su orkestru PopuliarusPopuliarusDaddy Was A Milkman su orkestru Valdovų rūmai, Vilnius 53.00 - 79.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą The Tiger Lillies PopuliarusPopuliarusThe Tiger Lillies Valdovų rūmai, Vilnius 33.00 - 45.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Kamanių Šilelis PopuliarusPopuliarusKamanių Šilelis Valdovų rūmai, Vilnius 29.00 - 45.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Brainstorm PopuliarusPopuliarusBrainstorm Valdovų rūmai, Vilnius 39.00 - 69.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Charles Castronovo PopuliarusPopuliarusCharles Castronovo Valdovų rūmai, Vilnius 42.00 - 59.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!