logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Tash Sultana - Vilnius

S 2022-09-11 19:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
41.00

Eina sau, Tash Sultana Vilniuje! Australų muzikos fenomenas surengs pasirodymą Lukiškių kalėjime

Vis daugiau vardų iš užsienio skelbia savo koncertų planus. Panašu, kad muzikos industrija pagaliau atsigauna. Viskas atrodo labai pozityviai. Eina sau, Tash Sultana Vilniuje! Pirmas toks didelis vardas Lukiškių kalėjimo tvirtovėje, didi proga, žmogus - orkestras, geografinė nuoroda į Australiją ir laimingi žmonės. 2022 m. rugsėjo 11 d. australų muzikos fenomeną į Vilnių atgabens muzikos agentūra „8 Days A Week“.

Tash Sultana – unikali kūrėja. Ir tikrai galinga atlikėja. Jos diktuojamas požiūris į rokenrolą, daug talentų ir charizma yra kažkas tokio. Štai kodėl ji tapo tokia geidžiama visame pasaulyje. Net sunku suskaičiuoti visus muzikos instrumentus, kuriais ji meistriškai groja. Nuo jos gyvų pasirodymų ar video medžiagos sunku atitraukti akis. Tash Sultana visa galva aukštesnė už staiga sublizgančius ir taip pat labai greitai pamirštamus kolegas. Stiprus pareiškimas kitam koncertų sezonui kalėjime – na, kitaip su „8 Days A Week”, matyt, ir nebūna. Nauja Lukiškių kalėjimo versija, atviro oro koncertas ir unikali scena, kuriai tikrai rūpi muzika. Kaip gerai, kad jie kalėjime rūpinasi muzika, kuruoja programą ir savo pačių sceną. Linkėkit dar daugiau gerų vardų ir virpesių iš užsienio.

Apie Sultanos viešnagę Baltijos šalyse turbūt yra pasvarstę visi rimti koncertų organizatoriai. Tik niekam nepavyko jos čia prisivilioti. Pasirodymas Vilniuje šiaip jau net nebuvo planuotas. „8 Days A Week” pažinčių ir atkaklumo dėka Sultanos komanda prikabino sostinę šio koncertų turo pabaigoje ir ačiū jiems už tai. Kaip niekad populiari muzikantė, kurios socialinius tinklus seka galybė žmonių, nusprendė, kad metas pirmą kartą aplankyti Baltijos šalis ir ją nupirko visur linksniuojama scena Lukiškių kalėjime. Tą patvirtino ir Tash Sultanos komanda.

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į Tash Sultanos pasirodymą sostinėje prekyba prasidės penktadienį, lapkričio 5 d., tačiau jau šiandien prisiekę Tash Sultanos fanai gali įsigyti išankstinius bilietus. Tiesa, tam reikia specialaus kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk jiems žinutę feisbuke, tau bus suteiktas specialus kodas ir taip bus išspręstas bilietų klausimas. Žanro klasika – pigiausių bilietų užteks greičiausiems ir jie patys nenusipirks.

Apie Tash Sultaną

Lyties etiketės yra tikrai ne jai. Gerbiame tokį Sultanos norą, todėl šio koncerto komunikacijoje ir šiame aprašyme ją vadinsim jais. Papuošk savo kalendorių Tash Sultanos vizitu ir pasirodymo datą apsibrauk raudonai. Koks skambesys, kiek jėgos, kiek malonumo. Dėl jų pasirodymų šiandien pešasi didžiausi muzikos festivaliai ir esminės koncertų salės. Sunku atrasti kitus tokius atlikėjus, kurie skambėtų taip gerai. Dar negirdėjom kūrinio ar jų eskizo, kuris neapsvaigintų. Sunku perspjauti jų sukeltas emocijas. Jaunoms merginoms ir moterims Tash Sultana tapo įkvėpimo šaltiniu, vyrams – gitaros heroje, muzikos kritikams – profesionalios ir galingos atlikėjos pavyzdžiu. Tokios asmenybės, kaip Tash Sultana, priverčia suvokti, kad apie muziką išmanome tikrai per mažai ir ne tiek, kiek vertėtų.

Per visai trumpą laiką Tash Sultana iš nieko tapo labai daug kuo. Jie tikrai nepanašūs į daugumą kitų atlikėjų. Jie peržiūras „Youtube“ skaičiuoja milijonais. Jų vardas brangsta kiekvieną dieną, o tvarkaraštyje laisvų minučių vis mažėja. Dauguma jų koncertų iki pandemijos buvo pažymėti soldout ženklu. Jų unikalus gebėjimas meistriškai groti elektrine gitara ir kitais muzikos instrumentais čia daro savo. Jie yra pirmieji australų atlikėjai, kurie turi kultinio gitarų prekės ženklo „Fender“ vardinę gitarų liniją. Gyvi Sultanos pasirodymai - tikras, išjaustas atlikimas, meditacijos ir ekstazės būsena, kurioje kiekvienas jaučiasi laisvas. Ji gali nutildyti erdvę ir kurti beprotišką energiją vienu metu. Sultana kuria, aranžuoja, atlieka ir prodiusuoja kiekvieną savo muzikos natą, todėl detalės ir visuma yra tobulai išjausti. Dar pridėk sprogstamąją jėgą ir nuostabų balsą. Viskas tikra ir raw, be šablonų, be kaukių ir be makiažo. Jie žiauriai gyvi, kad ir kaip paprastai šis žodis beskambėtų.

Praėjusią žiemą Tash Sultana surengė paskutinį pasirodymą kaip solo projektas ir vieno žmogaus orkestras. Šiame koncertų ture jiems talkins profesionalūs muzikantai. Nieko nenustebinsime - jie taip pat multi-instrumentalistai. Dabar jų pasirodymuose – pilnas kolektyvas, kuris padės išpildyti unikalią Sultanos pasirodymo viziją.

Šiemet jie išleido gražų albumą „Terra Firma“, kurį parašė užsidarius pasauliui. 200 dienų iš eilės Tash praleido studijoje ir savo laukinę energiją nukreipė naujo albumo įrašams: „Man to reikėjo. Turėjau išmokti sustoti ir gyventi lėčiau“. Tą simbolizuoja ir albumo pavadinimas – išvertus iš lotynų kalbos, „Terra Firma“ reiškia „kietą žemę“, ant kurios ji savotiškai ir nusileido.

Kiekviena albumo „Terra Firma“ daina siunčia skirtingą žinutę apie psichinę sveikatą, visa nugalinčią meilę, šlovės sunkumą ir gebėjimą gyventi atvira širdimi. „NME“ jį pavadino palaimos, pabėgimo ir bendrumo rinkiniu laike, kai pasaulis užsidarė ir tapo toks svetimas.

Jie savo kūną laiko šventove, vertina ramybę, jogą, meditaciją, vėją, bangas, sveiką maistą ir kokybišką miegą. Vakarėliuose po koncerto jų tikrai nerastumėte. Dabar Tash kartu su sužadėtine gyvena netoli vandenyno Australijoje, dienas leidžia studijoje ir ruošiasi grįžimui į didžiąją sceną, kur pasirodymo metu planuoja šokti į klausytojų rankas. Atrask! Bus klasiškas koncertas ir dar viena labai įdomi pažintis. Kokybė garantuota!

Fone – vis dar skambiausias Tash Sultana darbas „Jungle“
https://youtu.be/Vn8phH0k5HI


Nuorodos, muzika, viską ten
http://linktr.ee/TashSultana
https://www.tashsultana.com
https://www.instagram.com/tashsultanaofficial
https://www.facebook.com/tashsultanamusic
https://www.youtube.com/user/tashsultana01
https://twitter.com/tashsultanaa

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Tash Sultana - Vilnius S 2022-09-11 19:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 41.00
Svarbi informacija

Pirmieji bilietai visada pigiau! Žinoma, pigiausių užteks greičiausiems. Parašyk žinutę feisbuke muzikos agentūrai „8 Days A Week“ (www.8dw.lt) ir gauti nuolaidos kodą. Pats kodas galioja labai ribotą laiką – iki lapkričio 5 d. 11 val. Vieša prekyba „Bilietai LT“ kasose ir internete www.bilietai.lt startuoja lapkričio 5 d. nuo 11 val. Netaupyk, bet sutaupyk! Bilietų su kodu kiekis ribotas. 

Galimybių pasas

Pandemija dar niekur nedingo iš mūsų gyvenimų. Šis koncertas atviram ore skirtas lankytojams su Galimybių pasu (www.gpasas.lt) arba kitu dokumentu, kuris įrodo vakcinacijos, persirgimo, atlikto PGR tyrimo arba greitojo antigeno testo neigiamo rezultatą, antikūnų tyrimo teigiamo rezultato faktą įrodantį dokumentą.

Durys atidaromos:  ~18:00
Pradžia: ~19:00
Renginio trukmė: ~3 val. 
Pertraukos: yra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio


Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Įmonės kodas: 305527276
PVM kodas LT100013541518
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Perkeltas) Oh Wonder - 22 Break Tour 2022 (Perkeltas) Oh Wonder - 22 Break Tour 2022 Menų fabrikas Loftas, Vilnius 36.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) Sóley - Vilnius (Perkeltas) Sóley - Vilnius Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 26.00 - 36.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) Michael Kiwanuka - Vilnius (Perkeltas) Michael Kiwanuka - Vilnius Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius 46.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą AURORA - Vilnius - European Tour 2022 AURORA - Vilnius - European Tour 2022 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 36.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą alt-J - Vilnius 2022 alt-J - Vilnius 2022 Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius 46.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!