Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Tauros lofto sezono atidarymas su Happyendless

Š 2018-09-29 21:30
Tauros Loftas, Panevėžys
9.00
Reivo tėvai „Happyendless“ po ilgos pertraukos sugrįžta į Panevėžį! Rugsėjo 29-osios naktį „Tauros loftą“ užpildys elektronika, tamsa ir įspūdingos vaizdo projekcijos, o garsas bus atsuktas iki galo.

Šių metų žiemą „Happyendless“ grįžo su ketvirtuoju albumu „KINETIKA“ ir nauja idėja – elektroniką supinti su džiazu, hiphopu, folku ir kitais, tokiai muzikai neįprastais, stiliais, o kūrinius įrašyti su vis kitu vokalistu. Albume skamba Giedrės Kilčiauskienės, Kastyčio Sarnicko („G&G Sindikatas“), Vaido Baumilos, Kamilės Gudmonaitės („Kamanių šilelis“), Kamilės Tumelytės-KAIA ir kitų vokalistų balsai.

Paleidę „KINETIKĄ“ suktis melomanų grotuvuose, „Happyendless“ šiuo metu užsiima kita savo mėgstama veikla – kūrinių remiksavimu. Elektroninį skambesį jie jau suteikė Vytauto Kernagio kūriniui „Kansaras“, SSG „Atbėgo kariūnai, sušaudė Brazauską“ bei Giedrės „Kiek buvome verti“, savo eilės laukia dar ne vienas.

Kaip ir pridera scenos profesionalams, „Happyendless“ pasirodymuose nepriekaištingą kokybę transliuoja ne tik garsas, bet ir vaizdas. Tamsos reikalaujantys koncertai kas kartą nuspalvinami kiekvienam kūriniui atskirai sukurtomis, dėmesį prikaustančiomis projekcijomis ir šviesomis.

Renginio nuoroda: http://www.facebook.com/events/1080164348819737

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Tauros lofto sezono atidarymas su Happyendless Š 2018-09-29 21:30 Tauros Loftas, Panevėžys 9.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Senamiesčio g. 29 Panevėžys Lietuva
Organizatorius
Albaris, UAB
Albaris, UAB
Senamiesčio g. 29 Panevėžys