logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

Telefonas, arba meilė trise. Vienaveiksmė opera anglų kalba

Pn 2022-08-19 18:00
Palangos kurorto muziejus, Palanga
11.00
Artėjant link festivalio kulminacijos, rugpjūčio 19 d. lauks ir dar vienas išskirtinis susitikimas, kuriuo bus įprasminta festivalio idėja, skleidžiama nuo pat pirmųjų festivalio metų, kai kaskart koncertuoti kviečiami jaunieji muzikos atlikėjai. Dažniausiai svečiuojasi LMTA studentai arba alumnai, o šiemet šią idėją įkūnys italų–amerikiečių kompozitoriaus, libretisto Gian Carlo Menotti vienaveiksmė opera „Telefonas, arba meilė trise“, sukurta 1947 m.

Jaunatviška komanda, susibūrusi dar solistams bestudijuojant LMTA, festivalyje pristatys žiūrovams netikėtą, komišką ir nuotaikingą operą apie dviejų įsimylėjėlių piršlybas telefonu. Susipažinkite – tai Viltė Darvydaitė (sopranas), Pavel Morgunov (baritonas), Vaida Maulevičė (fortepijonas) ir režisierė Raminta Verseckaitė.

Per pastaruosius kelerius metus trupė kartu sukūrė įvairių žanrų operas-spektaklius „Užburtoji fleita“, „Carmen“, „Pimpinionas“, keletą pastišų, kur skambėjo operų ir miuziklų ištraukos bei  dokumentinį muzikinį spektaklį „Profesija: operos solistas“.

Šiais metais Palangoje vykstančiame festivalyje „Pasaulio balsai“ ši jaunatviška, kūrybinga komanda žiūrovams pristato smagią, netikėtą, komišką ir nuotaikingą operą „Telefonas“ apie dviejų įsimylėjėlių piršlybas telefonu.

Alio! Ar gerai girdisi? Lauksime jūsų rugpjūčio 19 d., 18 val.  Palangos kurorto muziejuje kartu maloniai praleisti laiko.

Alio! Alio! Mes Jūsų lauksime!
 
 
 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Telefonas, arba meilė trise. Vienaveiksmė opera anglų kalba Pn 2022-08-19 18:00 Palangos kurorto muziejus, Palanga 11.00
Renginys Telefonas, arba meilė trise. Vienaveiksmė opera anglų kalba
Data / Laikas Pn 2022-08-19 18:00
Renginio vieta Palangos kurorto muziejus, Palanga
Kaina 11.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-4
Nuolaidos: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
Cantus firmus, VšĮ
Taikos g. 132-25 Vilnius
renginiai@cantusfirmus.lt / 865659393
Įmonės kodas: 300535098
Renginys Telefonas, arba meilė trise. Vienaveiksmė opera anglų kalba
Data / Laikas Pn 2022-08-19 18:00
Renginio vieta Palangos kurorto muziejus, Palanga
Kaina 11.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti