logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

The Best Of MICHAEL BUBLE by Adam Dean | KAUNAS

A 2023-12-05 19:00
VDU didžioji salė, Kaunas

Gruodžio 5 dieną, 19:00 val.

VDU didžioji salė (S. Daukanto g. 28), Kaunas

 

Panda Concert tęsdama koncertų ciklą ‘‘The best of‘‘ pristato ekskliuzyvinį projektą The Best Of Michael Bublé”. Gražiausias Michaelio Buble dainas atliks itin žiūrovų mylimas žavingasis atlikėjas iš Didžiosios Britanijos Adam Dean. Šis projektas tai duoklė charizmatiškam Kanados pop-jazz dainininkui Michaeliui Buble.

Koncerto metu garantuotai pasijusite it Michaelio Buble šou! Kone identiški balso tembrai, romantiški sąskambiai, švelnumu svinguojantys ritmai, melodingos kalėdinės harmonijos kupinas šou nepaliks abejingų!

Turime garbės pranešti, kad atsivežame tiesiai iš Didžiosios Britanijos unikalų, žiūrovų mylimą ir nepaliekantį abejingų projektą!

Koncerto metu skambės visos populiariausios kultinio Michaelio Buble dainos, kaip antai, “Sway”, “Feeling Good”, “Home”, “Everything”, “Quando, Quando, Quando”, “Can't Help Falling In Love”, “Higher”, “It’s a beautiful day”, “Holy Joly Christmas”, “It’s beginning to look a lot like Christmas” ir daugelis kitų pasaulinių hitų. Tai – kūriniai, su kuriais auga kartos, kurie paliečia kiekvieną jautrią sielą ir muzikai neabejingą klausytoją.

''The Best Of Michael Buble’’– tai unikali galimybė pasijusti tarsi paties Michaelio koncerte, kupiname nevaržomos ekspresijos, meilės, aukščiausio meistriškumo ir prasikverbimo į kiekvieno žiūrovo širdį.

Laukiamiausias šventinis koncertas įvyks jau gruodžio 5 d. VDU didžiojoje salėje, Kaune, 19:00

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
The Best Of MICHAEL BUBLE by Adam Dean | KAUNAS A 2023-12-05 19:00 VDU didžioji salė, Kaunas 29.00 - 44.00
Renginys The Best Of MICHAEL BUBLE by Adam Dean | KAUNAS
Data / Laikas A 2023-12-05 19:00
Renginio vieta VDU didžioji salė, Kaunas
Kaina 29.00 - 44.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 
Bilietai brangs!


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
VDU didžioji salė
S. Daukanto g. 28, Kaunas Kaunas Lietuva
Organizatorius
Baltic Group LT, MB
Santariškių g. 75 34, Vilnius
+370 602 68182/ balticgrouplietuva@gmail.com
Įmonės kodas: 305943659
Renginys The Best Of MICHAEL BUBLE by Adam Dean | KAUNAS
Data / Laikas A 2023-12-05 19:00
Renginio vieta VDU didžioji salė, Kaunas
Kaina 29.00 - 44.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Išparduota The Best Of MICHAEL BUBLE by Adam Dean | VILNIUS IšparduotaIšparduotaThe Best Of MICHAEL BUBLE by Adam Dean | VILNIUS Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Išparduota The Best Of MICHAEL BUBLE by Adam Dean | VILNIUS PAPILDOMAS IšparduotaIšparduotaThe Best Of MICHAEL BUBLE by Adam Dean | VILNIUS PAPILDOMAS Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti