Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Tikrasis Argentinos Tango

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Tikrasis Argentinos Tango – vasario 22-ąją Kvartirnike!!!

Vasario 22-ąją 17 val. tapęs jau kultiniu KVARTIRNIKAS (puiki ir jauki art-erdvė Vilniuje, Antakalnio g. 39, įkurta Iljos Vatkino)  fantastiškai pasikeis! Neaiškią pusiau žiemą – pusiau vasarą pakeis kaitri vasariškos Argentinos atmosfera! Nes Kvartirniko svečiu ir herojumi taps tikrojo tango Dievai – įžymaus BIAGI GROUP ansamblio muzikantai!!!

BIAGI GROUP„Naujosios muzikos“  ansamblis, sukurtas 2015 metų pradžioje argentinietiško kraujo turinčio kompozitoriaus, vokalisto ir bandoneonisto  Glebo Šipilovo–Biagi.
Kolektyvas BIAGI GROUP neturi analogų pasaulyje

Tango bandeonu ir kontrabosu buvo atliekamas tik pačioje stiliaus pradžioje: melodija ir bosas, harmonija ir ritmas, liūdesys ir džiaugsmas, buitis ir nostalgija dėl buvusios meilės.

Tango vokalas – specifinis vokalo stilius, kuriam būdingi specialūs atspalviai ir tembrai, magiškieji 'canyengue', praeities  ilgesys,  arogantiškas ir išdidus žvilgsnis į tai, kas buvo patirta.

Таngo nuo BIAGI GROUP – minties ir gyvenimo stilius, kiekvieno Argentinos ir Urugvajaus uosto gyventojo įprotis ir pasididžiavimas, savo įkūnijimą suradęs poezijoje, literatūroje, muzikoje ir šokiuose, tapęs unikaliu miesto folkloro, atėjusio iki pasaulio koncertų ir operų salių, pavyzdžiu.

BIAGI GROUP – tai ne kaverio grupė. Tai – autentiškas tango, puoselėjantis  savo atlikimo, parašymo tradicijas, žanro kultūrą. Jis – grupės gyvenimo būdas.

Ansamblio repertuare: senoviniai kandome ir milongai, kreolo valsai, šio amžiaus ir kitų laikų kūriniai „Canyengue“, „Orillero“, „Rítmico“, „Típico“, visa tai susilieja originaliose ir autorinėse kiekvieno kūrinio aranžuotėse. Visa tai galima drąsiai vadinti jų firminiu stiliumi „Nueva Música“ arba „Típico Nuevo“, kuriuos reprezentuoja BIAGI GROUP.

Gleb Šipilov Biagi – žinomas bandeonistas ir kompozitorius, Inkų folkloro, Pietų Amerikos kreolų, suomių–estų ir ugorų tautų tyrinėtojas. Jis yra italų–argentiniečių dinastijos Biagi, susiejusios vėliau savo likimą ir su SSSR sunkiais Argentinai laikais, atstovas! Pagrindinis instrumentas yra bandeonas!

Jūs išgirsite ir pamatysite (ir netgi galėsite paliesti po koncerto) unikalų firmos „Alfred Arnold“ bandeoną, kuriam jau daugiau nei 120 metų! Šis instrumentas turi išskirtinį likimą! Buvo sukonstruotas Vokietijoje, grojo ansambliuose ir orkestruose Buenos-Aire, praėjo gydymą Ispanijoje, ir po to galutinai tapęs ansamblio BIAGI GROUP pasididžiavimu.

Aleksandras Korotkovas – kontrabosas, vienas geriausių džiazo ir bliuzo kontrabosų Europoje! Gyvena Veimare (Vokietija), iš ten išvyksta į koncertus visose pasaulio šalyse!

Glebas Šipilovas-Biagi – bandeonas, vokalas, kompozicija!

Esame įsitikinę, kad daugelio jūsų malonumui, Glebas ir Aleksandras puikiai žino daug Europos  kalbų, tuo pačiu ir rusų! Todėl Kvartirnike vyks savotiškas muzikantų dialogas su klausytojais, tarsi užburiantis muzikinis pasakojimas apie Tango fenomeną! Po koncerto galima bus nusifotografuoti atminimui ir pabendrauti su svečiais, išgerti stulbinančio vyno – Burbulio vyninės dovana!

Bilietai į unikalų Kvartirniką su BIAGI GROUP

vasario 22-ąją 17 val. (Antakalnio 39, Vilnius) parduodami visose Bilietai.lt kasose!

Bet kokia informacija apie susitikimą, bilietų užsakymas ir pasiūlymai bendradarbiauti tel.: +370 618 01 331, +370 671 76502

 

 

 
Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti