Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TITANIC LIVE

T 2017-04-05 19:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
22.50 - 62.50
Epinė kino juosta „Titanikas“ – pirmą kartą Lietuvoje gyvai „Žalgirio“ arenoje

2017 m. balandžio 5 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje bus gyvai pristatytas vienas garsiausių filmų kino istorijoje – „Titanikas“. Praėjus daugiau kaip šimtmečiui po legendinio laivo tragedijos, jo istorija vis dar virpina žmonių širdis ir slepia galybę paslapčių. Projekto autoriai, tarptautinė kompanija „Avex Classics International“ (Japonija / Didžioji Britanija), visiems siūlo sugrįžti į „Titaniką“ ir moderniausių technologijų pagalba patirti dar gilesnes emocijas nei kadaise kino teatre... Filmas bus rodomas didžiuliame HD ekrane, originalo kalba su lietuviškais subtitrais, o visas garso takelis bus atliekamas gyvai – juostai akompanuos 96-ių muzikantų simfoninis orkestras, 50-ties dainininkų choras ir solistai iš užsienio.

1997 m. sukurtas blockbusteris „Titanikas“, kurio scenarijų parašė ir režisavo James‘as Cameronas, tapo vienu garsiausių filmu kino istorijoje, uždirbusiu daugiau kaip 2 mlrd. JAV dolerių ir pelniusiu 11 „Oskaro“ statulėlių, tarp kurių - „Geriausias filmas“, „Geriausias režisierius“ bei „Geriausia originali daina“ („My Heart Will Go On“, atliekama Celine Dion).

Antrojo pagal pelningumą filmo (pirmoje vietoje – „Įsikūnijimas“) garso takelis yra parduotas daugiau kaip 30 mln. kopijų tiražu ir tai yra pasaulio rekordas. Pagrindinė filmo meilės tema, arba Celine Dion atliekama daina „My Heart Will Go On“ yra pelniusi daugybė svarbių apdovanojimų ir yra įtraukta į geriausių XX amžiaus dainų sąrašą.

Filmo kompozitorius James‘as Horneris yra sukūręs muziką ne tik „Titanikui“, bet ir daugiau kaip 100 kitų filmų, tarp kurių - „Įsikūnijimas“ („Avatar”), „Narsioji širdis“, „Svetimas“, „Apollo 13“, „Žvaigždžių kelias“, „Nepaprastas Žmogus – Voras“ ir daugeliui kitų.

„Šis potyris yra nepalyginamas su tais jausmais, kurie buvo kino teatre. Kai tu girdi muziką gyvai ir ji yra dominuojanti šiame projekte, tu iš tikrųjų suvoki kaip stipriai muzika įtakoja filmą. Aš jaučiau tas galingas emocijų bangas, kuomet pakilias romantiškas nuotaikas keitė didžiulės baimės nuojauta. Nuostabi patirtis.“

- James Cameron, Titanic Live premjera, 2015 m. balandis
„Nuostabu. Orkestras suteikė filmui tiek daug sielos... Tai patirti buvo nuostabu. Malonu buvo stebėti publikos reakciją – vidury filmo jie audringai palaikė orkestrą aplodismentais, jie juokėsi teisingą akimirką ir braukė ašaras, kai tam atėjo laikas. Dalintis su žmonėmis emocija – tai yra būtent tai, kas suteikia gyvam atlikimui tiek unikalumo.“

- Jon Landau, Titanic Live premiera, 2015 m. balandis

O TU AR PASIRUOŠĘS SUGRĮŽTI Į TITANIKĄ?

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=t_Gd7rsWer4
https://www.youtube.com/watch?v=nXOE6EQtKcU

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
TITANIC LIVE T 2017-04-05 19:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 22.50 - 62.50
Svarbi informacija

Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: 3 val. 35 min.
1 dalis –  1 val. 48 min.
2 dalis –  1 val. 27 min.
Pertraukos:  20 min
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Neįgaliesiems: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-110 sektorių viršutinėse eilėse už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Medusa Concert UAB
Medusa Concert UAB
V. Putvinskio g. 30a-3 Kaunas
info@medusaconcert.lt
Įmonės kodas 135812959
PVM kodas LT358129515