Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Tribute To Chet Baker

Pn 2019-08-16 19:30
Galvės ežeras, Trakai
18.00

2019-08-16

 

Tribute To Chet Baker

 

Silvija Pankūnaitė – vokalas

Vytautas Skudas – trimitas, fliugelhornas

Paulius Zdanavičius – klavišiniai

Eugenijus Kanevičius – kontrabosas

Augustas Baronas –mušamieji

Chetas Bakeris – cool džiazo žvaigždė. Užaugęs muzikantų šeimoje, nuo pat vaikystės įsisukęs į garsų pasaulį, džiazo gerbėjams dovanojo išskirtinį vokalą ir trimito melodijas. Muzikantas gyveno itin spalvingą ir „aštrų“ gyvenimą: pulkai iš proto einančių gerbėjų, nuolatiniai koncertai, vakarėliai, svaiginimasis, muštynės, galiausiai jam teko pabuvoti net kalėjimo kameroje. Vienas biografas taikliai apibūdino: „Bakeris buvo didelis menininkas su didelėmis problemomis.“

Cheto Bakerio muziką mums pristatys jo gerbėjas trimitininkas Vytautas Skudas.

Silvija Pankūnaitė – vokalistė, dainų autorė bei muzikos pedagogė. Ambicinga, ieškanti, kurianti jauna dainininkė, neapsiribojanti vien tik džiazinio ar pop dainavimo stiliais. Dalyvauja įvairiuose meno sintezių projektuose, roko operose, televiziniuose šou projektuose, taip pat dainuoja su įvairiais Lietuvoje žinomais veidais ir kuria savo charakterį atspindinčią muziką. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė džiazinio dainavimo specialybę ir muzikos pedagogiką. Savo projektuose bei kuriamoje muzikoje atlikėja stengiasi „perlipti“ muzikos garsų ribas, improvizuoti ir jungia įvairius muzikos stilius.

Nuo 2010 metų Silvija su savo grupe „Vilkšu Pa Muguru“ buvo jaunųjų džiazo muzikos atlikėjų konkurso „Vilnius Jazz Young Power“ finalininkai, o 2010 m. laimėjo nominaciją už originaliausią autorinę kompoziciją. Tais pačiais metais konkurse-festivalyje „Daugirdas Gyvai“ buvo laimėta antroji vieta. Taip pat vokalistė yra dalyvavusi tarptautiniame džiazo vokalistų konkurse „Jazz Voices“. 2008 m. „Jazz Fontanas“ dainininkų konkurse buvo laimėta 3 vieta. 2013 m. Silvija TV šou „Romeo ir Džiuljeta“ užėmė antrąją vietą. Silvija dalyvavo „Vilnius Jazz“, „Mama Jazz“, dainavo su žinomais atlikėjais, pasauliniuose turo koncertuose Lietuvoje atlikėja pritarė ir užsienio žvaigždėms Vanessai Mae ir Demis Russo.

Šiuo metu dainuoja bei pasirodo su muzikinėmis grupėmis bei projektais: grupe SEL, gospelo  merginų ansambliu „A.K. Voices“, projektu „Despotin Fam & The Big Bang Band“, grupėmis „SilvuPlay“, „Green Bridge Band“, baroko bei džiazo muzikos projektu „Baroque Contempo“.

Trimitininkas Vytautas Skudas džiazo scenoje debiutavo 2000 metais su legendine grupe „Jazz Pictures“, laimėjusia daug džiazo prizų įvairuose konkursuose. 2007-aisiais su  grupe „Untitled“ jis tapo „Vilnius Jazz Young Power“ konkurso laureatu. Su įvairiais kolektyvais V. Skudas grojo daugelyje šalies festivalių, tarp jų ne kartą – Birštone. Prieš dvejus metus jis čia pristatė vieną brandžiausių savo projektų „Itališkos džiazo spalvos“, parodytą ir kitose šalies koncertų, klubų scenose bei Italijoje. Trimitininkas bendradarbiauja su džiazo  pianistu Paolo Garbinu, saksofonininku Tommaso Tronconu ir būgnininku Enrico Smiderle iš Italijos, su kontrabosininku Armanu Isojanu, ne kartą dalyvavo koncertinėse programose su Rūta Ščiogolevaite, Evelina Sašenko, Pauliumi Zdanavičiumi, Eugenijumi Kanevičiumi, reperiu Pushu ir kitais žinomais šalies muzikais.

Džiazo įgūdžių Vytautas sėmėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur įgijo džiazo atlikėjo ir pedagogo  kvalifikaciją, taip pat tobulinosi garsių trimitininkų Paulo Brody bei Franko Londono seminaruose Lenkijoje, italų trimitininko Marco Tamburini meistriškumo pamokose.Šiuo metu muzikantas dėsto trimitą Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykloje, dirba radijuje „Jazz FM“.

Daugeliu talentų  garsėjantis pianistas Paulius Zdanavičius jau M. K.Čiurlionio menų mokykloje  įsitraukė į džiazo kūrybą, o studijuodamas LMTA subūrė savo pirmąją stiprią grupę „Julia Jazz Trio“ su vokaliste Julija Jačėnaite. Šis ansamblis dalyvavo Lietuvos ir Lenkijos festivaliuose, „apšildė“ Joe Zawinulo, Kurto Ellingo ir Richardo Bonos koncertus Vilniuje, 2004-aisiais įrašė debiutinį albumą, o 2006-aisiais pelnė „Brodvėjaus“ klubo geriausios džiazo grupės apdovanojimą.

Baigęs LMTA klasikinio fortepijono ir džiazo studijas, atlikėjas įgijo ir muzikos pedagogo kvalifikaciją. Nuo 2003 metų jis dirba Vilniaus konservatorijoje ir Vilniaus kolegijoje koncertmeisteriu.

P. Zdanavičius bendradarbiavo su chorais „Jauna muzika“, „Gabija“, Šv. Kristoforo kameriniu, Kauno miesto simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestrais, kvartetu „Svinguojantis barokas“, bigbendu „Blue Paradise“, grupe „Blues Makers“. Jis muzikuoja  su žinomais šalies operos solistais, roko ir popmuzikos atlikėjais, aktoriais, bendradarbiavo su „Vilnius City Opera“ projekte  „VCO Rock“. Paulius nuolat kuria dainas ir kompozicijas fortepijonui bei džiazo ansambliams, taip pat aranžuoja muziką, įrašinėja instrumentines fonogramas.  P. Zdanavičiaus sukurta daina „C’est ma vie“ (eilės Andriaus Kairio, atlikėja Evelina Sašenko) 2011 metais atstovavo Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Su įvairiais atlikėjais pianistas įrašė ne vieną albumą. Jis yra daugelio grupių, tarp jų – ,,Oscar Jazz Band“,  „Miuzetė“, „Crystal Jazz trio“, „Face time“, „Rendez-vous”, „Jazz people“ ir „Ingenious“  narys, atlieka autorinę kūrybą su savo instrumentiniu trio. P.Zdanavičius grojo Kauno, Birštono, Nidos džiazo, Pažaislio muzikos, Kristupo vasaros, „Be2gether“  festivaliuose. Su įvairiomis džiazo grupėmis koncertavo Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Ispanijoje ir kitose Europos šalyse.

Vienas universaliausių Lietuvos bosininkų Eugenijus Kanevičius debiutavo džiazo scenoje 1986-aisiais.Jis – ilgametis Arkadijaus Gotesmano, Skirmanto Sasnausko, Artūro Anusausko, Egidijaus Buožio, Arvydo Jofės, Gedimino Laurinavičiaus ir kitų muzikantų partneris. Bosininkas dalyvavo reikšminguose Petro Vyšniausko, Juozo Milašiaus, Liudo Mockūno, Vytauto Labučio, Vladimiro Tarasovo, Tomo Kutavičiaus projektuose, grojo Kauno bigbende, Vilniaus džiazo kvartete,  bendradarbiavo su estų saksofonininko Raivo Tafenau kvartetu bei bigbendu „Dream Big Band“.

Šiuo metu Eugenijus Kanevičius groja „Traffic Trio“ su Liudu Mockūnu ir Daliumi Naujokaičiu, taip pat trio su Arkadijumi Gotesmanu ir Juozu Kuraičiu, dalyvauja Vladimiro Tarasovo „Lithuanian Art Orchestra“ programose. Eugenijaus  kompozicijos skamba R.Tafenau kvarteto,  L.V.K.A. ir kitų grupių albumuose. Jis nuolat rašo muziką Alytaus dramos teatro spektakliams.

Muzikas atstovavo Lietuvai Bulgarijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Austrijoje, Italijoje, Didžiojoje Britanijoje bei kitose šalyse, nuolat dalyvauja šalies džiazo festivaliuose. 2004 metais Eugenijaus Kanevičiaus veikla buvo įvertinta Lietuvos muzikų sąjungos „Auksiniu disku“. 

 

Augustas Baronas – būgnininkas, šiuo metu reziduojantis Amsterdame, Olandijoje. Bakalauro laipsnį įgijęs Hagos karališkojoje konservatorijoje, jis aktyviai koncertuoja tiek su žinomais Lietuvos atlikėjais, tiek su Olandijos muzikantais bei groja įvairiuose projektuose su džiazo atlikėjais iš Graikijos, Danijos, Islandijos ir Pietų Korėjos.

Augustas koncertavo įvairiuose džiazo festivaliuose Lietuvoje, Estijoje, Vokietijoje ir Švedijoje. 2010 Augustas įkūrė grupę „Tofu Bubble“, kuri tais pačiais metais buvo nominuota „Pravda“ naujokų apdovanojimuose, o 2011 metais laimėjo 2-ąją vietą jaunųjų grupių konkurse „Garažas“. 2013 metais Augustas laimėjo 3 vietą IX tarptautiniame džiazo konkurse jauniesiems atlikėjams Rostove prie Dono, Rusijoje.

 

Renginio nuoroda: http://trakaijazz.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Tribute To Chet Baker Pn 2019-08-16 19:30 Galvės ežeras, Trakai 18.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-10
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Galvės ežeras
Laivas plaukia nuo Karališkojo sodo prieplaukos, Karaimų g. 57 Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ ''Trakų kultūros centras''
Maironio g. 5A Trakai
Įmonės kodas: 302502143
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Golovanov trio feat Jason Hunter & Veronika ChiChi (LT/EE/USA) Golovanov trio feat Jason Hunter & Veronika ChiChi (LT/EE/USA) Galvės ežeras, Trakai 18.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!