Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Trio Ítríó | Islandija

Pn 2018-11-16 19:00
Vytauto Kasiulio dailės muziejus, Vilnius
Trio Ítríó | Islandija
Lapkričio 16 d. V. Kasiulio dailės muziejus


Charizmatiškasis Islandijos akordeonistų trio - tai jaunieji atlikėjai Helga Kristbjörg Guðmundsdóttir, Jón Þorsteinn Reynisson and Jónas Ásgeir Ásgeirsson. Visi trys šiuo metu studijuoja ansamblio meną podiplominėse studijose Danijos Karališkojoje akademijoje, profesoriaus Geir Draugsvoll klasėje.
Trio aktyviai koncertuoja Danijoje ir Islandijoje, o taip pat Norvegijoje bei Italijoje, kurioje laimėjo antrąją vietą prestižiniame tarptautiniame akordeonistų konkurse PIF-Castelfidardo 2016-taisiais. Po metų, 2017-taisiais, tarp gausybės įvairių sudėčių ansamblių pasirodė ryškiausiai ir laimėjo Danijos Karališkosios muzikos akademijos stipendiją.
Ítríó siekia atverti publikos akis ir pristatyti neišmatuojamas akordeono galimybes. Vienas pagrindinių ansamblio veiklos barų - darbas su kompozitoriais, kuriuo siekiama padėti vystyti ir plėtoti akordeono įvaizdį. Taip pat atlikėjams svarbu rodyti teigiamą pavyzdį jauniems muzikantams ir įkvėpti juos pasirinkti šį nuostabų instrumentą.
Ansamblio programa įvairialypė, susidedanti iš skirtingų periodų ir stilių kūrinių - nuo tradicionalizmo iki modernių ar neįtikėtinais ritmais alsuojančių opusų. Lietuvos publika turės galimybę išgirsti ir paslaptingosios Islandijos muzikinius atspalvius.

Koncertas nemokamas!

Renginio nuoroda: http://www.akordeonofestivalis.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Trio Ítríó | Islandija Pn 2018-11-16 19:00 Vytauto Kasiulio dailės muziejus, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: taip
Amžiaus cenzas: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
A. Goštauto g. 1 Vilnius Lietuva