logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Two Feet - Euro Run 2023

A 2023-08-15 19:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius

Interneto sensacija Two Feet vasarą surengs pasirodymą Lukiškių kalėjime

Praėjusį penktadienį lietuvišką internetą apskriejo gera žinia – nauja Lukiškių kalėjimo versija turės tąsą. Ta proga muzikos agentūra „8 Days A Week“ skelbia koncertą ten ir pristato dar vieną kaip niekad populiarų talentą iš JAV. Two Feet vardas šauna tiesiai į vasaros koncertų kolekciją ir agentūros šlovės sieną. Kaip gerai, kad jie turi savo sceną ir nenustoja stebinti. Daug talentų savyje talpinantis veikėjas iš Niujorko yra tikra interneto sensacija, viral artistas ir kietas muzikos kūrėjas su elektrine gitara. Two Feet į Vilnių užsuks rugpjūčio 15 d. Graži koncertų didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme tąsa ir dar vienas išskirtinis muzikos įvykis be stogo.

Nenuostabu, kad į Vilnių šis amerikietis buvo viliojamas tikrai daug laiko, ir tikrai nėra jo muzikai talpesnės vietos Vilniaus mieste, nei atvira Lukiškių kalėjimo scena. Ši viešnagė sostinėje bus didelio turo po Europą dalis ir smagu, kad jame vėl įrašytas mūsų Vilnius. Two Feet vertas pirmos pažinties, pasimatymo atviram ore ir tokio didelio koncerto. Jis puikus pasirinkimas atviro oro koncertams. Mūsų vėl laukia grynas muzikos įspūdžių srautas ir tikras koncertas unikaliame paveldo objekte.

Linkėk dar vieno soldouto!

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į Two Feet pasirodymą sostinėje prekyba prasidės penktadienį, vasario 10 d., tačiau jau nuo trečiadienio Two Feet fanai Lietuvoje gali įsigyti išankstinius bilietus. Tiesa, tam reikia kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk jiems žinutę feisbuke arba adresu www.8dw.lt, tau bus suteiktas specialus kodas ir taip sutaupysi. Kodai galios labai ribotą laiką. Toks presale’as baigiasi vasario 10 d. 10 val. Žanro klasika - pigiausių bilietų užteks greičiausiems. Raginam bilietais pasirūpinti iš anksto ir sutaupyti. O ko čia delsti? Priminsim, kad „Jungle“, Tash Sultanos ir kiti didieji koncertai Lukiškių kalėjime buvo pažymėti soldouto ženklu.

Apie Two Feet

Daug gerų žodžių galima pasakyti apie Two Feet. Jis myli bliuzą ir anų laikų muziką, pats meistriškai groja gitara ir yra tikras DIY muzikantas. Two Feet mėgsta panardyti po anų dešimtmečių skambesį ir pritaikyti jį šiandienai.
Didžiąją savo karjeros dalį Two Feet priešinosi tradicinio popmuzikos dainų rašymo standartams, muzikos kritikų patvirtintam albumo formatui ir reikalavimams, kaip turi skambėti kūrinys. Geram artistui viskas galima. Jo bliuzinis ir itin daug boso savyje talpinantis pirmasis singlas „Go Fuck Yourself“ turi neįprastą kūrinio struktūrą, bet jau perklausytas beveik pusę milijardo kartų.

Two Feet, kurio tikrasis vardas Zachary Williamas Dessas, yra tikras artistas ir savo amatą išmano labai gerai. Jis gerai varo gyvai, kišenėje žodžio neieško, kietai atrodo, nuolat kalba apie savo emocinę sveikatą ir išlaiko savitą sceninį įvaizdį. Gyvo pasirodymo jėga, meistrystė groti gitara, vokaliniai sugebėjai ir estetika jį išskiria iš tuzino kitų. Patiks tiems, kam patinka „the xx“, Chetas Fakeris, Jackas Garratt‘as, Nicolas Jaaras, „Cigarettes After Sex“ ir kiti artimą garsą skleidžiantys muzikos kūrėjai. Puikus „8 Days A Week” pasirinkimas, kuriuo tikrai galite neabejoti. Dar vienas sexy pasirodymas nusimato Lukiškių kalėjime.

Ilgai ėjęs iki savo tikslo kurti muziką ir, tuomet į internetą įkėlęs pirmąjį savo darbą „Go Fuck Yourself“, Two Feet nukeliavo labai toli ir peržiūras šiandien skaičiuoja milijonais. Patikrintas rimtų leidybinių kompanijų ir didžiųjų festivalių. Vien „Youtube“ platformoje jo peržiūrų skaičius siekia 600 milijonų. Skaičiai kelia antakį. Yep, jo „I Feel Like I‘m Drowning“ vis dar yra kažkas tokio. Tai yra tas kūrinys, prie kurio norisi grįžti ir grįžti bei kurio iš galvos nebeištrinsi. Jis taip pat turi kūrinių su „Twitter“ žvaigžde „Sub Urban“, grandson, MØ ir kitais šios kartos kūrėjais. Dar Two Feet yra nepriklausomos leidybinės kompanijos „477 Records” bosas. Taip jis dalinasi patirtimi su kitais. Ši leidykla yra visiškai nauja, dirba su naujais talentais ir kylančiais muzikos kūrėjais.

Two Feet Vilnių pirmą kartą pažymėjo savo koncertų planuose ir taip įsirašys mūsų sostinę į savo biografiją. Jam tai bus pirmoji viešnagė Baltijos šalyse ir vienintelis pasirodymas regione. Pas mus jis atvyks pristatyti naujausios savo kūrybos ir atsiveš visą šou.

Šis koncertų sezonas vėl bus įstabus! Nepraleisk šio ir kitų agentūros koncertų! Patvirtinta, kad šią vasarą Lukiškių kalėjime taip pat gyvai pasirodys prancūzų muzikos grupės „M83” ir „Phoenix”. Abu vardai žiauriai norėti, laukti, planuoti ir labai rekomenduojami. Kokybė, mūsų gyvenimų garso takelis ir tikra nostalgija. Bus dar, net neabejok. Šį ketvirtadienį bus atskleisti ir „8 Days A Week” agentūros kuruojamo muzikos festivalio „8 Festival” kozeriai.

Two Feet muzikos katalogas
Tik paklausyk!


Digital Mirage (Official Full Set): https://youtu.be/4YjlvuYc9FI

I Feel Like I‘m Drowning: https://youtu.be/i_WTHkBuqbg
Go Fuck Yourself: https://youtu.be/pFoja4b0ZFo
Tell Me The Truth: https://youtu.be/vS6p1b--fPo
Play The Part: https://youtu.be/xtpKOMuN-qE
Caviar: https://youtu.be/Hqs49q443Y4
Until I Come Home feat. Grandson: https://youtu.be/IL_UlIcuYMc
Don‘t Bring Me Down: https://youtu.be/7bnW68xHtfA
Devil: https://youtu.be/FoGEcPFuek4
Fire In My Head: https://youtu.be/da9AXJa8UKc
Flatline: https://youtu.be/s7bZH3f75ZQ
Fire: https://youtu.be/HiBxdACoXYY
Think I‘m Crazy: https://youtu.be/qcqJeaxas7s
Call Me, I Still Love: https://youtu.be/Wx9s7LYXmbI
Maria: https://youtu.be/pZsMXVOveWw
BBY: https://youtu.be/cFNKTu1fbGg
You: https://youtu.be/FtJbyI-7Igw

Naujausias Two Feet darbas „I Want You Dead“
http://ffm.to/iwantyoudead

Nuorodos, muzika, viską ten

https://www.twofeetmusic.com
https://www.facebook.com/twofeetmusic
https://twitter.com/TwoFeetMusic
https://www.youtube.com/@twofeet
https://www.instagram.com/twofeetmusic

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Two Feet - Euro Run 2023 A 2023-08-15 19:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 46.00
Renginys Two Feet - Euro Run 2023
Data / Laikas A 2023-08-15 19:00
Renginio vieta Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Kaina 46.00
Svarbi informacija
Durys atidaromos:  ~18:00
Pradžia: ~19:00
Renginio trukmė: ~3 val.
Pertraukos: yra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Įmonės kodas: 305527276
PVM kodas LT100013541518
Renginys Two Feet - Euro Run 2023
Data / Laikas A 2023-08-15 19:00
Renginio vieta Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Kaina 46.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Friday, 1 dienos bilietas NaujasNaujasFriday, 1 dienos bilietas Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Pirkti bilietą Weekend, 3 dienų bilietas Weekend, 3 dienų bilietas - Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Pirkti bilietą Saturday, 1 dienos bilietas NaujasNaujasSaturday, 1 dienos bilietas Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Pirkti bilietą Sunday, 1 dienos bilietas NaujasNaujasSunday, 1 dienos bilietas Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti