logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

TYLOS DIALOGAI

S 2023-06-11 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai


Birželio 11 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE


TYLOS DIALOGAI

MINDAUGAS STUMBRAS, gitara
MARIUS ŠINKŪNAS, vibrafonas


Programa
Kompozicijos, alsuojančios Lotynų Amerikos, flamenko ir moderniojo džiazo ritmais.


Vibrafono ir gitaros duetas – retas muzikinis reiškinys ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Vibrafonas ir gitara, savo prigimtimi, – soliniai instrumentai, turintys unikalias garsines savybes. Tačiau jiems suskambus duete ne tik išryškėja, bet ir naujomis spalvomis pasipildo kiekvieno instrumento sonorinės galimybės, atsiveria nauji garsų klodai. Tad koncerte netikėtas Mariaus Šinkūno (vienintelio profesionalaus Lietuvoje vibrafonininko) ir Mindaugo Stumbro (plataus profilio džiazo gitaristo) duetas žada pateikti ne vieną, dar negirdėtą, muzikinę staigmeną.

Mindaugas Stumbras – džiazo gitaristas, atliekantis bei kuriantis džiazo ir šiuolaikinę muziką, studijavo Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje bei Škotijos Karališkojoje konservatorijoje, kur 2019 m. įgijo bakalauro laipsnį.

Gitaristas žinomas kaip vienas perspektyviausių džiazo muzikos atlikėjų Lietuvoje. Jis yra seksteto „Brave Noises“ narys. Ši grupė konkurse „Vilnius Jazz Young Power“ pelnė perspektyviausios jaunos džiazo grupės titulą (2016), o jų kūrinys buvo įtrauktas į Lietuvos džiazo rinkinį „Jazz From Lithuania“ (2018).

Konkurso „Gitarų šėlsmas“ nugalėtojas (
2016) M. Stumbras yra dalyvavęs daugelyje Lietuvos bei užsienio džiazo muzikos festivalių: „Siena Jazz“ (Italija), „Eunic Jazz Festival“ (Vokietija), „Ato Jazz Festival“ (Bulgarija), „Jazz is Back“ (Kroatija), „Vilnius Mama Jazz“, „Kaunas Jazz“ (Lietuva), „Skopje Summer Fest“ (Makedonija), „Jantar Jazz Festival“ (Lenkija), ir kt. Jo scenos partneriais yra buvę tokie muzikai-virtuozai kaip Kenny Wollesen, Tommy Smith, Luis Bonilla, Kenneth Dahl Knudsen, Alyn Cosker, Mario Caribe, Fergus McCreadie, Dalius Naujokaitis ir kt. Atlikėjas yra koncertavęs Baltijos šalyse, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Vokietijoje, Italijoje, Serbijoje, Kroatijoje, Juodkalnijoje, Bulgarijoje, Vengrijoje ir kt.

Marius Šinkūnas – vibrafonininkas, respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, studijavo Liono muzikos ir šokio akademijoje Prancūzijoje (prof. Jeano Geffroy kl.) bei Vakarų Mičigano universitete JAV (prof. Jody Moonerto kl.). Jis dalyvavo Toshihiro Akamatsu (Japonija), Lindos Maxey ir Edo Saindono (JAV), Marko Pekarsky (Rusija), Stanislavo Skoczynskio (Lenkija), Marko Suterio ir Sandeepo Daso (Prancūzija) vibrafono meistriškumo pamokose. Džiazo atlikimo meno mokėsi pas Toshihiro Akamatsu.

Atlikėjas yra grojęs su Lietuvos nacionaliniu ir Kauno simfoniniais orkestrais, Šv. Kristoforo bei Klaipėdos kameriniais orkestrais, su Jungtiniu Baltijos šalių simfoniniu orkestru Švedijoje, Vokietijos-Skandinavijos simfoniniu orkestru Vokietijoje, koncertavęs su džiazo, šiuolaikinės ir klasikinės muzikos atlikėjais, pasirodęs solo bei skirtingų ansamblių sudėtyse.  

 

 

 

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
TYLOS DIALOGAI S 2023-06-11 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.80 - 16.00
Renginys TYLOS DIALOGAI
Data / Laikas S 2023-06-11 15:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 12.80 - 16.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
Ambra Vo, VšĮ
Geležių km., Smėlio g. 40 Vilniaus raj
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Renginys TYLOS DIALOGAI
Data / Laikas S 2023-06-11 15:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 12.80 - 16.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Perkeltas) ATRASTIEJI TALENTAI (Perkeltas) ATRASTIEJI TALENTAI Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą BALADA PARA EL TANGO | TANGO BALADĖ BALADA PARA EL TANGO | TANGO BALADĖ Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti