Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TYLOS SODAI | ŽODIS - MUZIKA - DAILĖ | Vilnius

A 2017-12-12 18:00
MUZIKOS GALERIJA, Vilnius
Įvykęs renginys
„Tylos sodai“ – poezijos, muzikos ir dailės improvizacijų programa pagal lietuvių poetų Just.Marcinkevičiaus, D.Kajoko, J.Strielkūno, M.Martinaičio, R.Katinaitės-Lumpeckienės, R.Danio ir pačios aktorės bei poetės Birutės Mar eiles; tai savita žodžių (aktorė Birutė MAR), garsų (birbynininkas Egidijus ALIŠAUSKAS, garsų menininkas Kęstutis KAUPAS – Tibeto dubenys) ir dailininko Vytauto POŠKOS kuriama spalvų meditacija, kviečianti klausytojus kartu pabūti kūrybos erdvėje, kur iš čia ir dabar tvyrančios bendros tylos gimsta žodis, muzika ir nuostabūs paveikslai...
...

„Tylos sodų“ sumanytoja Birutė Mar (Marcinkevičiūtė) – teatro ir kino aktorė, režisierė, poetė. Aktorinio meistriškumo ir režisūros studijas baigė Sankt Peterburgo Teatro, Muzikos ir Kino institute Rusijoje. Japonų Noh teatro ir šokio mokėsi Tokijo Noh Kita mokykloje. Nuo 1994m. menininkė dirba Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, taip pat kuria vaidmenis kituose Lietuvos teatruose bei kine.

Birutė Mar žinoma kaip viena įdomiausių poezijos interpretatorių Lietuvoje, apdovanota festivalio „Poezijos pavasaris“ prizu kaip geriausia aktorė-skaitovė. Birutės Mar kūryboje svarbią vietą užima individualios raiškos eksperimentiniai projektai ir monospektakliai, apjungiantys teatrą, muziką, poeziją ir šokį, savaip interpretuojantys asmenines patirtis, įvairių kultūrų įtaką. Birutės Mar monospetakliai („Žodžiai smėlyje“, „“Meilužis“, „Poetė“, „Antigonė“, „Unė“) yra pelnę daug tarptautinių apdovanojimų.

Birutė Mar taip pat kuria poeziją, prozą vaikams, pjeses, libretus operoms, yra išleidusi septynias knygas. Paskutinioji jos knyga „Gėlininkė“2014m. Nacionaliniame vaikų literatūros konkurse pelnė antrąją premiją.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
TYLOS SODAI | ŽODIS - MUZIKA - DAILĖ | Vilnius A 2017-12-12 18:00 MUZIKOS GALERIJA, Vilnius
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 20 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 10 min
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Antakalnio g. 17, Sapiegų parkas Vilnius Lietuva
Organizatorius
Muzikos galerija, VšĮ
Algirdo g. 9A-21 Vilnius
Įmonės kodas 300517004