Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

U.D.O. - Steelfactory World Tour 2019

Š 2019-03-23 19:00
Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius
26.50 - 41.50
U.D.O. - Steelfactory World Tour 2019
plus special guest
plus support


Kur bedainuotų Mr. Vokiečių Metalo balsas Udo Dirkschneideris, jo koncertai yra laukiami ir po to dar ilgai aptarinėjami. Ir ypač šis vokalistas yra pageidaujamas Lietuvoje – sena mūsų publikos meilė jam nerūdija. Su projektu „Dirkschneider“ apsukęs du ratus aplink pasaulį ir, anot pačio vokalisto, visiems laikams atsisveikinęs su „Accept“ kūryba, su grupe U.D.O. jis sugrįžta į Lietuvą kaip ir yra žadėjęs - su nauju albumu!

https://youtu.be/2wbmMdImzXg

Kitą pavasarį U.D.O. komanda vėl apsilankys Lietuvoje, kur dėl šilto žiūrovų palaikymo jaučiasi kaip namie. Vienintelis koncertas vyks kovo 23 dieną, šeštadienį, Vilniaus klube „Vakaris“.

Po paskutinio vizito Lietuvoje grupė U.D.O. ne tik išleido naują albumą „Steelfactory“, kuris pasirodė paskutinę šios vasaros dieną, bet grupėje įvyko ir tam tikrų sudėties pokyčių. Būgnininko vietoje įsitvirtino Udo sūnus Svenas Dirkschneideris ir vieno iš gitaristų pozicijas tvirtai laiko Andrey Smirnov. O štai kiti du nariai yra nauji: tai - gitaristas Dee Dammersas ir boso gitaristas Tilenas Hudrapas.

https://youtu.be/GHteJkL7H74


Ne itin svarbu, su kokiais muzikantais bendradarbiauja Udo Dirkschneideris - jo komandoje yra tvirta nuostata: čia nėra vietos beprasmiam ir lėkštam heavy metalui ir jį visada atlieka tikri profesionalai. O naujo, jau šešiolikto albumo „Steelfactory“, kurį U.D.O. pristatys ir Vilniuje, repertuaras aiškiai parodo nesikeičiančią grupės atliekamo europietiško heavy metalo dvasią ir puikiai atspindi šiuolaikines jo tendencijas. Kaip sako viso pasaulio grupės fanai: Visi už vieną – vienas už visus: One Heart - One Soul!

https://youtu.be/4Xksm1X7UHM
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
U.D.O. - Steelfactory World Tour 2019 Š 2019-03-23 19:00 Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius 26.50 - 41.50
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30 val.
Renginio trukmė: ~4 val.
Pertraukos: 2
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Lietuva
Organizatorius
VILNIAUS VIEŠIEJI RENGINIAI MB
Buivydiškių g. 14-707 Vilnius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta