Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Uno ir Česlovas Gabalis

Pn 2019-03-01 19:00
Renginių Oazė, Kaunas
12.00 - 14.00
Uno ir Česlovas Gabalis.

Albumo „Viską gali pakeist“ gyvo garso koncertas

Česlovo Gabalio (53) ir Vytauto Raudoniaus (33), muzikos pasaulyje žinomo Uno vardu, duetas – geriausias įrodymas, kad muzika keičia viską. Ji suveda skirtingas kartas, patirtis, net, regis, nedraugaujančius muzikos žanrus. Dviejų atlikėjų asmeninė draugystė tapo nauju kūnu - pozityvaus roko muzikos albumu „Viską gali pakeist“.

"Mano tikslas scenoje – nuo pat pirmų koncerto sekundžių energija „pakrauti“ klausytojus, lėti įsibangavimai – ne man, - sako Uno. - Albumas „Viską gali pakeist“ - geros energijos užtaisas. Nors muzika „sunkesnė", tačiau tekstuose užkoduotos teigiamos, įkvepiančios žinutės. Tai lyg smūginė saulės ir vitaminų dozė, kuri pastato ant kojų ir grąžina norą džiaugtis „čia“ ir „dabar“".

"Man labai patinka tai, ką kartu atliksime, į šį projektą įdėjome daug jėgų, todėl neabejoju, kad gyvo garso koncertuose vitaminų, apie kuriuos kalba Uno, kiekiai bus tikrai dideli”, - scenos kolegai antrina Česlovas Gabalis.
 
Trylika albumo „Viską gali pakeist“ dainų duetas pristatys gyvo garso koncerte.  Duetui akomponuos: Martynas Kuliavas - elektrinė gitara, Audrius Piragis - elektrinė gitara, Tomas Maslauskas - bosinė gitara, Jogaila Milkeraitis – klavišiniai, Vaidas Taurinskas – būgnai.

Renginio nuoroda: http://www.facebook.com/renginiuoaze/events

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Uno ir Česlovas Gabalis Pn 2019-03-01 19:00 Renginių Oazė, Kaunas 12.00 - 14.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Baltų pr. 16 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Tigris, UAB
S. Konarskio g. 49-813 Vilnius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta